Wydanie tokenów przepustki na wydarzenie League of Legends Debonair potwierdzone


League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier wideo w branży gier. Opracowana i opublikowana przez Riot Games, początkowo była niestandardową mapą do gry Defense of the Ancients.

Gra 5v5 jest darmowa i generuje przychody ze sprzedaży przedmiotów w grze, takich jak skórki i emotki. Jest to jeden z najpopularniejszych tytułów e-sportowych na świecie i wygenerował przychód w wysokości 1,75 miliarda dolarów w 2020 roku.

Ze względu na konkurencyjny charakter wielu krytykowało Riot za to, że nie robi nic, aby ukarać toksycznych graczy, którzy negatywnie wpływają na środowisko gry. Biorąc to pod uwagę, Riot regularnie publikuje łatki mające na celu naprawienie błędów i rozwiązanie problemów graczy.

Deweloperzy organizują również kilka wydarzeń, takich jak niedawno zakończone Mistrzostwa 2021. Nic dziwnego, że gracze LOL mają inne wydarzenie, na które warto spojrzeć, znane jako wydarzenie Debonair.

Najlepszą nagrodą, jaką oferuje wydarzenie, jest nowa skórka Debonair Brand Prestige Edition, która będzie dostępna za 2000 tokenów Debonair.

Według doniesień graczy League of Legends, wygląda na to, że tokenów Debonair nie można kupić w sklepie dla wielu. Inni twierdzą, że nie otrzymali żadnych żetonów.

Niektórzy narzekają również, że przepustka na wydarzenie Debonair zajmuje dużo czasu. Oprócz wydania tokenów przepustki do wydarzenia Debonair, gracze są również wściekli na Riot za to, że tym razem rozdał mniej nagród.

League-of-Legends-Debonair-event-pass-tokens-issue
Źródło

Czy ktoś właśnie kupił przepustkę bojową i miał jakieś błędy? Właśnie kupiłem karnet, ale nie otrzymałem tokenów (200 tokenów) Mam tylko 4 kule, ale żadnych tokenów. Czy ktoś ma podobny błąd? nie wiem co się stało
(Źródło)

Czy tym razem wydarzenie mija znacznie gorzej? Kiedyś otrzymywaliśmy postępy w misjach, a także żetony na grę. Teraz to tylko misje. Rozumiem, że przerobili stary system, aby skalować czas w grze. Ale wydaje się, że po prostu stworzyli skomplikowany system, aby zamaskować fakt, że tym razem otrzymujemy znacznie mniej tokenów. Czy ktoś jeszcze się tak czuje?
(Źródło)

Na szczęście wsparcie Riot Games potwierdziło problem z tokenami League of Legends Debonair i powiedział, że brakujące łupy zostaną rozdane graczom w przyszłym tygodniu.

No hej! Wiemy o tym problemie i żetony oraz wszelkie inne brakujące łupy zostaną przyznane wszystkim graczom, których to dotyczy w ciągu następnego tygodnia. ~rairai
(Source : https://twitter.com/RiotSupport/status/1469415237283635203?s=20)

Zapewniamy, że będziemy aktualizować tę przestrzeń, gdy programiści naprawią problem z tokenami Debonair, więc bądźcie czujni.

Notatka: Mamy więcej takich historii w naszej dedykowanej sekcji gier, więc koniecznie je śledź.

Polecane źródło obrazu: League of Legends

PiunikaWeb zaczynał jako strona internetowa poświęcona wyłącznie dziennikarstwu śledczemu, skupiająca się głównie na wiadomościach „złamanych” lub „ekskluzywnych”. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez takie firmy jak Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Source : https://piunikaweb.com/2021/12/11/league-of-legends-debonair-event-pass-tokens-issue-acknowledged/