Wyciekają nową grę League of Legends; zagra Sylas | Ruetir


W świecie gier wideo istnieją 3 sposoby, aby dowiedzieć się, że gra jest w fazie rozwoju. Jednym z nich jest oficjalne potwierdzenie przez osoby odpowiedzialne, inny poprzez przecieki, a drugi przez niesławne oceny. Cóż, dzisiaj porozmawiamy o przykładzie tych ostatnich, które ujawniają nową grę League of Legends.

Riot Games założyło pod koniec 2019 roku oddział Riot Forge, aby uruchamiać nowe gry tworzone we współpracy z zewnętrznymi studiami. Od tego czasu pojawiły się projekty takie jak CONV/RGENCE, Hextech Mayhem, Ruined King i Song of Nunu, które należą do linii A League of Legends Story, która rozszerzyła uniwersum serii.

Cóż, najwyraźniej Riot Games nadal mocno stawia na tego typu projekty, ponieważ właśnie ujawniono zapis, który ujawnia, że ​​ta seria nie tylko będzie kontynuowana, ale jej tytuł i streszczenie są już znane.

Nie zapomnij śledzić nas w Google News.

Powiązany film: Podsumowanie wiadomości z 51. tygodnia 2022 r

Sylas zagra w nowej grze League of Legends

Południowokoreański organ oceniający właśnie ponownie się do tego zabrał, ponieważ był odpowiedzialny za wyciek nadchodzącej gry Riot Forge, Mageseeker: A League of Legends Story, w której wystąpi Sylas the Unchained.

Według klasyfikacji (tzw Gematsu), ta nowa gra League of Legends byłaby grą akcji, w której gracz wcieli się w Sylasa, który będzie walczył z ludzkimi i nie-ludzkimi postaciami, próbując ocalić Demacię. Tytuł będzie odpowiedni dla osób powyżej 12 roku życia.

jako że jest to przeciek, a nie oficjalna zapowiedź, nadal nie znamy szczegółów tej gry, takich jak platformy, na które trafi; ale jeśli jest prawdziwy, to bardzo prawdopodobne, że trafi także na wszystkie współczesne systemy, jeśli weźmiemy pod uwagę, że tak się działo z innymi odsłonami serii A League of Legends Story.

Gdybyś przeoczył: Zwiastun League of Legends rozczarował fanów i Riot Games musiało przeprosić.

Czy jesteś zainteresowany tym nowym projektem Riot Games? Powiedz nam w komentarzach.

Możesz znaleźć więcej wiadomości związanych z League of Legends, odwiedzając tę ​​stronę.

Powiązane wideo: Ruined King Historia League of Legends – zwiastun zapowiadający nowe platformy

Bądź na bieżąco z nami, na LEVEL UP.

Fuente

Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / YouTube / Instagram / Wiadomości / Discord / Telegram / Wiadomości Google

Źródło : https://www.ruetir.com/2023/01/they-leak-a-new-league-of-legends-game-will-star-sylas-ruetir/