Wybór LPL DFS (1/14/23) — DraftKings i FanDuel League of Legends Daily Fantasy


Witamy z powrotem w kolejnej planszy fantasy League of Legends DFS, pierwszej planszy sezonu regularnego 2023! Po niesamowitym wydarzeniu na Mistrzostwach, w którym DRX pokonał T1 w finale składającym się z pięciu gier, mieliśmy miłą przerwę na świętowanie świąt i przygotowanie się do kolejnego roku LoL DFS. Mam nadzieję, że wszyscy mieli wakacje i miłe zakończenie 2022 roku, ale nadszedł czas, aby liga legend wkroczyła na scenę, z przodu i na środek. Ten poza sezonem przyniósł wiele zmian w składzie, więc zobaczymy nowe twarze w nowych organizacjach, na lepsze lub na gorsze. Większość drużyn będzie potrzebowała czasu, aby nowe składy zgrały się i połączyły ze sobą, co oznacza, że ​​na początku sezonu częściej zdarzają się niepokoje, przynajmniej tak to widzę. Bez zbędnych ceregieli podzielmy tego pięcioosobowego gracza i zobaczmy, kogo możemy obrać za cel w Draftkings i Fanduel

Jak wspomniano wcześniej, wiele drużyn dokonało zamiany składów, więc najlepszym sposobem na znalezienie starterów LPL przed zablokowaniem składu jest Twitter. Po prostu przejdź do zakładki Eksploruj i wyszukaj startery LPL, a wiele kont będzie miało startery opublikowane na godzinę lub wcześniej przed blokadą przez większość czasu.

Dostarczę moje porady, analizy i typy DFS League of Legends dla tej listy LPL w DraftKings i FanDuel, która blokuje się na 2:00 AM EST w sobotę, 14 stycznia 2023 r. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tabliczki lub cokolwiek innego, skontaktuj się ze mną na Twitterze @MAVpickems. Zrobię co w mojej mocy, aby przedstawić przydatne analizy, a wymienione kursy pochodzą z Pinnacle. Przejdźmy od razu do pojedynków i powodzenia RotoBallers.

Polecana promocja: Nasze narzędzia Premium eSports obejmują ściągawki DFS, zaawansowaną stację badawczą oraz optymalizator składu DFS. Sprawdź je!
WYŚWIETL NARZĘDZIA

Mecze LPL

2:00: MY (-106) a FPX (-115)

Aby rozpocząć sezon zasadniczy LPL 2023, mamy dwie drużyny ze średniej półki, które mają aspiracje do playoffów. FPX wydaje się być lepszym zespołem na papierze po zatrzymaniu Lwx i Care, jednocześnie wprowadzając nowych graczy w Fearness, H4cker i Lele. Drużyna WE zachowała swoich solowych graczy w Biubiu i Shanks, jednocześnie dodając Hope, Iwandy i Heng. Obie drużyny mają młodych perspektyw, które będą chciały rozwinąć ten podział z pomocą weteranów swoich drużyn. FPX wychodzi z ostatniego splitu w fazie play-off, a nawet wygrał serię przeciwko OMG. Prowadzony przez Lwx zespół ma nadzieję, że powtórzy swój sukces z zeszłego roku. Drużyna WE miała prawdopodobnie najgorszy split wszechczasów zeszłego lata, nie wygrywając ani jednej serii w całym splicie. ’

Drużyna WE wchodzi do tego podziału po serii 16 (!) porażek, więc będą chcieli wskoczyć do pociągu W przeciwko możliwej do pokonania drużynie FPX. Miejmy nadzieję, że (tak, powiedziałem) nowy ADC zespołu WE może ponownie doprowadzić ich do chwały w play-offach, ponieważ jest to organizacja, która wielokrotnie zdobywała tytuł LPL w poprzednich latach. Jutro będę na nich liczyć, aby zlikwidowali FPX w najprawdopodobniej trzech grach, aby dopasować droższą drużynę, która zostanie omówiona później. Będę patrzył na Hope, która schodzi z naprawdę mocnego podzielonego JDG, aby być głównym prowadzącym tego zespołu.

Oczywiście gra z JDG znacznie ułatwia pracę jako ADC, ale nie można zaprzeczyć, jak konsekwentny był w prowadzeniu gier i wykonywaniu kilku kluczowych zagrań. Zasadniczo polegam na tym, że górna część mapy Drużyny WE utrzyma się i przynajmniej będzie wyrównana lub nieco w tyle do środkowej i późnej fazy gry, gdzie Hope może zabłysnąć. Myślę, że pojedynki na dolnej i środkowej linii są dość wyrównane, a jedną z przewag MY nad FPX jest to, że nie mają H4ckera w składzie. H4cker może nawet nie zacząć jutro, ale wierzę, że Heng, który grał przeciwko haoye w LDL, może się z nimi pobawić, a H4cker po prostu nie jest świetnym graczem w moich oczach.

Poszukaj drużyny WE, która jutro zmierzy się blisko z plecami Hope i Shanks, rozpoczynając swój regularny sezon w kolumnie zwycięstw. Jednak jutro ta gra może okazać się najmniej krwawa, więc będę tu głównie szukał małych żetonów i jednorazowych wygranych. Jeśli zdecydujesz się na grę FPX (gram tylko maksymalnie 10 składów, więc nie będę na nich) w tym meczu z rzutem monetą, poszukaj Lwx i Care, aby wykonali większość pracy.

Najlepsze zagrania WE: Hope, Shanks, Heng

Czy wiesz, że RotoBaller ma Subskrypcja Premium DFS eSports?

Podoba Ci się to, co dzisiaj przeczytałeś? Możesz pokazać swoje wsparcie dla Mike’a za pomocą kodu promocyjnego PIŁKARZ przy zakupie ok e-sportowa przepustka premium. Otrzymujesz 10% zniżki i pełny dostęp do wszystkich ściągawek Premium eSports, narzędzi badawczych DFS i optymalizatora.

4:00: IG (-111) kontra AL (-109)

W tym kolejnym pojedynku drużyna rozwojowa w IG przeciwko jednemu z ulubionych podstępnych słabszych graczy w AL. Te szanse trochę mnie przerażają, ponieważ uważam, że AL powinien poradzić sobie z tą drużyną w najgorszym przypadku w trzech meczach. IG po prostu nie jest w tej chwili dobrym składem, pozbywając się swojego najlepszego gracza i głównego powodu, dla którego wygraliby mecze w ostatnim splicie w XUN. IG sprowadziło dwóch graczy z LCK w Gideon i Dove, jednocześnie dodając YSKM z LDL i utrzymując dolną linię w Ahn i Wink. AL była o jedno zwycięstwo w serii od występu w fazie play-off w ostatnim splicie, ale rozpadła się w trudnym ostatnim odcinku swojego harmonogramu. AL zdecydowanie ma aspiracje do play-offów po tym, jak wprowadził Swordarta, by ponownie połączyć się z Betty, i zabrał Pinza z LDL, aby rozwijać się wraz z weteranami z dolnej linii. Ten zespół AL poprawił się ogólnie, zastępując tylko dwie role, podczas gdy IG zdecydowanie obniżył się w kluczowej roli w dżungli i nie dodał żadnych graczy kalibru XUN, dlatego te szanse nie mają dla mnie sensu.

Jeśli jeszcze nie możesz powiedzieć, wolę AL w tym pojedynku. Jasne, jest na wczesnym etapie podziału i AL może równie dobrze zastanawiać się, jak połączyć się jako zespół, ale to samo można powiedzieć o IG. Prawdopodobnie mocną stroną IG jest ich dolna linia (już nie ich dżungla), co niewiele mówi, zwłaszcza gdy walczy się z inną drużyną skoncentrowaną na dole, która jest po prostu lepsza w tej roli. Betty i Swordart powinni zdeklasować tę dolną linię IG przez całą grę, z wyjątkiem rdzy, którą muszą otrząsnąć. Naprawdę widzę, że IG bierze tutaj maksymalnie jedną grę.

Istnieje solidna szansa, że ​​​​AL może zmieść ten zespół IG, który znajduje się w podziale na odbudowę / rozwój. Jeśli AL planuje rozegrać rundę play-off w tym splicie, musi pokonać drużyny niższego kalibru i myślę, że uda im się to jutro. Wymieszaj drugorzędne i podstawowe stosy AL, aby dopasować zwycięzcę następnej gry, którą omówimy. Główne stacki AL mogą być jutro kredową opcją, ale nie obchodzi mnie to, jedyny sposób, w jaki widzę ich porażkę jutro, to jeśli pójdą do trzech gier i nie wystawią gier z wysokimi zabójstwami w tym procesie. To może być krwawe zamiatanie, dlatego lubię stosy głównych graczy AL, ale ponieważ jest to wczesna faza podziału, mogą wykazać pewną rezerwę, jeśli chodzi o forsowanie zagrań i unikanie walki, gdy nie jest to konieczne.

Najlepsze zagrania AL: Betty, Xiaohao, Zdz, Pinz, TEAM

6:00: JDG (-349) przeciwko BLG (+269)

Młot wcześnie rano o 6 rano to pojedynek dwóch drużyn play-off, które mają nadzieję na wygranie całego LPL. JDG jest niekwestionowanym faworytem po dodaniu Władcy i Rycerza (dobrze to przeczytałeś) do składu i zatrzymaniu pozostałych trzech głównych członków, którzy chcą obronić tytuł LPL z ostatniego podziału. BLG zaktualizowało swój skład również w wielu rolach, dodając Xun, Yagao, Elk i On. Osobiście jestem wielkim fanem tego składu BLG, ponieważ zawsze lubiłem oglądać XUN i Elk w ich byłych drużynach. Myślę, że Yagao świetnie pasuje do tego składu, ponieważ prawdopodobnie będzie grał na bocznych liniach, tak jak na JDG, a dzięki zdolnym prowadzącym w Bin i Elk po obu stronach mapy, ta drużyna powinna odnieść wiele sukcesów w zwykłym pora roku. Obie te drużyny z pewnością zagrają w play-offach i najprawdopodobniej zarobią co najmniej jedno pożegnanie w fazie playoff. Jest to jednak tak trudny pierwszy pojedynek, jak można zapytać, czy jesteś BLG.

W tym pojedynku prawdopodobnie dojdzie do rozlewu krwi, co sprawia, że ​​świetnie nadaje się do podstawowych ładunków po obu stronach. Osobiście skłaniam się ku JDG w tym przypadku, ponieważ mają przewagę na papierze w prawdopodobnie każdej roli i zachowali większość swojego rdzenia, a po drugiej stronie mają mniej niewiadomych niż BLG. Myślę, że dzięki ulepszeniu dolnej linii w Rulerze, który w zeszłym roku był powszechnie uważany za najlepszego ADC na świecie, JDG może znaleźć swoją największą przewagę.

Knight zdecydowanie ma również przewagę nad Yagao, nawet jeśli nie miał najlepszego występu na światach zeszłej jesieni. Xun i Bin są nieco słabsi od swoich odpowiedników w tym pojedynku, ale przy dwóch zespołach tego kalibru wszystko może się zdarzyć, SZCZEGÓLNIE na początku podziału. To będzie świetny mecz do oglądania i widzę, że potrwa to trzy gry w obie strony, ale priorytetowo będę traktował JDG, a także posypię jutro trochę BLG przy niskim posiadaniu w GPP. Jeśli BLG zdoła wyciągnąć zdenerwowanie na początku sezonu, będzie to w krwawym stylu, dlatego lubię tutaj podstawowe stosy z obu stron. Chciałbym myśleć, że spróbują zagrać w kierunku Bin na górnej części mapy, ale zdecydowanie mogliby chcieć zamknąć Władcę i wcześnie wyprzedzić Ełka i mieć dobrą pozycję do przenoszenia. Będę jednak patrzeć przede wszystkim na JDG.

Najlepsze gry JDG: Władca, Kanavi, Rycerz, 369

Najlepsze zagrania BLG: Xun, Yagao, Bin, Elk

Streszczenie

  1. TLDR: Będę ładował WE i AL, aby wartość pasowała do JDG, ale także zagram trochę BLG z WE i AL, aby być naprawdę sprzecznym. Myślę, że ludzie zrobią wszystko, aby jutro zagrać w JDG, szczególnie grając kapitanami AL, dlatego lubię WE, ponieważ pozwalają ci zmieścić się w niektórych kapitanach Knight i Kanavi. Pełne stosy FPX również mogą być jutro nieco sprzeczne, ale nie pójdę tam, podobnie jak IG. Jak wspomniałem, FPX vs WE może okazać się najniżej punktowaną serią jutra, niezależnie od tego, kto wygra.
  2. Stosy GPP: Moje ulubione kombinacje stosów GPP to JDG/WE, AL/JDG i AL/BLG.
  3. Stosy gotówki: Za gotówkę lubię AL z JDG.

Powodzenia jutro RotoBallers!

Więcej e-sportowej analizy DFS

Referencje RotoBaller

Czytelnicy artykułów RotoBaller eSports DFS regularnie wygrywają pieniądze w DraftKings i FanDuel. Niektórzy z nich codziennie wygrywają konkursy i przynoszą trochę poważnego sera cheddar. Sprawdź jeden poniżej i wiele więcej tutaj!

Czy przeczytałeś artykuł RotoBaller i też wygrałeś? Prześlij nam swoje zrzuty ekranu na Twitterze @RotoBaller, a my dodamy je do naszej galerii sław zwycięzców!

Źródło : https://www.rotoballer.com/lpl-dfs-picks-1-14-23-draftkings-and-fanduel-league-of-legends-daily-fantasy/1127151