Naafiri – nowy zabójca w League of Legends

Kolejny bohater League of Legends – Naafiri

Kolejnym dodatkiem do stale rosnącej listy postaci League of Legends jest Naafiri, postać zabójcy, która skupi się na wędrowaniu i grach makro. Riot Games zaczęło przekazywać szczegółowe informacje na jej temat fanom League of Legends, od jej tematu po wskazówki dotyczące jej rozgrywki.

Kim jest Naafiri?

Jedną z najciekawszych wskazówek, które Riot Games daje na temat Naafiri, jest to, że w przeciwieństwie do zdecydowanej większości bohaterów LoL, nie jest tylko jedną istotą. W planie działania na 2023 r. Riot Games przedstawiło tego nowego bohatera, mówiąc, że fani Darkina prosili programistów, aby „rzucili kość tutaj! Riot Reav3 powiedział również, że wspiera tych fanów i że „szczeka na jakiegoś Darkina”.

Darkinowie byli niegdyś shurimańskimi półboskimi wojownikami znanymi jako Wyniesieni, którzy zostali wyniesieni poza śmiertelność dzięki Słonecznemu Dyskowi. Potem, kiedy Shurima wyruszyła na wojnę z królestwem Icathii, wszystko się zmieniło. Icathia ujarzmiła moc Pustki i uwolniła ją na Shurimie i jej półboskich wojownikach. Ci, którzy byli świadkami uwolnienia Pustki i spaczeni przez własne użycie Magii Krwi, zaczęli się zmieniać.

Gdy Darkinowie stali się zepsuci i zaczęli siać zniszczenie w Runeterze, boskie Aspekty Targonu interweniowały. W szczególności Aspekt Oszusta, boska istota, która obecnie zamieszkuje Zoe, była odpowiedzialna za zapieczętowanie ich w ich własnej broni. Wszyscy znani aktualnie istniejący Darkin są zapieczętowani w swoich broniach i mogą posiadać tych, którzy podnoszą i dzierżą te mroczne artefakty.

W jej zapowiedziach ciągle sugeruje się, że Naafiri to liczba mnoga „zabójców”, a nie pojedyncza postać. Biorąc pod uwagę wskazówki w grafice, mapie drogowej i innych zapowiedziach, wydaje się bardzo prawdopodobne, że Naafiri jest w rzeczywistości stadem pustynnych psów gończych.

Jaką nową technologię wprowadza Naafiri?

Riot Games spędziło dużo czasu na rozmowach o tym, jak Naafiri będzie łatwiejszym w obsłudze zabójcą. W planie działania z kwietnia 2023 r. deweloper wyraźnie to nazwał. Riot Games powiedział, że „Naafiri jest przeznaczony dla tych, którzy chcą skupić się na polowaniu. Rola zabójcy może być zastraszająca. Aby mieć pewność, że wiesz, kiedy wędrować i jak się dobrze ustawić, wymagana jest duża wiedza o grze na wyższym poziomie — zwłaszcza wiedza o odpowiednim momencie do skoku i opracowaniu planu ucieczki, aby wydostać się żywym.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mechaniczne wykonanie umiejętności bohatera. Mamy nadzieję, że zmniejszymy ciężar tej egzekucji i pozwolimy znacznie bardziej skoncentrować się na grach makro z Naafiri.”

Deweloper mówił także o dodaniu do gry nowej, ekscytującej technologii w celu udoskonalenia Naafiri. Riot powiedział, że „zmiana w rozgrywce zabójców, którą przynosi Naafiri, stworzyliśmy również wiele nowych technologii, aby dostosować się do jej unikalnego motywu rozgrywki, co powinno sprawić, że będzie bardziej żywa, dynamiczna i uporządkowana”.

Co sprawia, że nowy zabójca Darkin jest wyjątkowy?

Unikalną cechą Naafiri wydaje się być łatwość dostępu dla nowych graczy i skupienie się na roamingu. Większość zabójców wymaga rozległej wiedzy makro, aby wiedzieć, kiedy wędrować. Jeśli Riot ułatwia to swoim graczom, będzie potrzebowała do tego określonej mechaniki. Riot powiedział już, że wprowadził nową technologię, aby była łatwiejsza. Dużo pracy technologicznej, aby uczynić ją bardziej przyjazną dla użytkownika, oznacza, że ​​prawdopodobnie ma bardzo wyjątkową mechanikę.

Co Riot Games może dodać do zestawu Naafiri, aby uczynić ją tak wyjątkową? Dzięki stylowi gry skupionemu na wędrowaniu i wskazówkom, że będzie miała wiele ciał, zwiększona obecność na mapie wydaje się prawdopodobna. O ile nie jest w stanie po prostu zmienić pozycji na całym świecie, jak Twisted Fate lub Shen, prawdopodobnie jest to coś, czego fani wcześniej nie widzieli.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644f4e8e27da4994b97d966c3be6e36c&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Feverything-we-know-about-new-lol-champ-naafiri%2F&c=11835273059115957618&mkt=fr-fr