Wszystko, co musisz wiedzieć o ikonach Champie w League of Legends

Odkryj ikony Champie, najbardziej poszukiwane i ekskluzywne przedmioty w League of Legends! Te miniwersje bohaterów gry można kupić w Blue Essence Emporium. Ale co czyni te ikony tak wyjątkowymi?

Reprezentatywne ikony w League of Legends

W League of Legends ikony przywoływaczy odgrywają ważną rolę w reprezentowaniu graczy. Są one wyświetlane na stronie profilu przywoływacza i pojawiają się obok jego imienia na listach znajomych, pokojach rozmów, lobby i ekranach ładowania.

Ikony Champie są sprzedawane wyłącznie w Emporium Niebieskiej Esencji, wprowadzanym okresowo przez Riot Games. W tym roku Emporium Esencji powraca w aktualizacji LoL 13.17, umożliwiając graczom wydawanie niebieskiej esencji na różne przedmioty, takie jak Barwy, akcesoria i nie tylko.

Ikony Champie oparte na różnych regionach gry

Ikony Champie w League of Legends są podzielone na kategorie w oparciu o ich pochodzenie, w tym Demacia, Freljord, Shurima, Ixtal, Targon, Pustka i Shadow Isles. Ikony dla każdego regionu są dostępne w skrzynce z łupami, sprzedawanej za 2500 Błękitnej Esencji w Emporium Błękitnej Esencji. W sumie dostępnych jest obecnie 13 regionów i 135 ikon.

Co ciekawe, gdy gracz zbierze wszystkie ikony Champie z określonego regionu, otrzymuje na stałe duplikat w swoim ekwipunku, który może sprzedać za 2500 EB.

Rozczarowania i oczekiwania graczy

Podczas niedawnego Essence Emporium Riot Games wypuściło 39 nowych ikon Champie, w tym dwie należące do Taliyah. Jednakże niektórzy gracze byli rozczarowani brakiem pewnych przedmiotów, takich jak Skrzynia Tajemniczej Ikony, Skórka Tajemniczego Beacona i Ograniczona Chroma.

Niebieska esencja w League of Legends

Niebieska Esencja to jedna z głównych walut w grze, obok Riot Points (RP). Można go zdobyć poprzez zdobywanie kolejnych poziomów, wypełnianie misji, odczarowywanie fragmentów bohaterów lub otwieranie kapsuł mistrzów zdobytych poprzez zdobywanie kolejnych poziomów. Niebieska Esencja służy do kupowania bohaterów, fragmentów tajemniczych bohaterów, dodatkowych stron z runami, ulepszania poziomów mistrzostwa bohaterów i zmiany imion przywoływaczy.

(Źródło: osobista wiedza oparta na moim doświadczeniu w grze w League of Legends)

Źródło: gameishard.gg