Wszystkie zmiany przedmiotów w sezonie LoL 2024

League of Legends Sezon 14: Wszystkie nowe przedmioty i główne zmiany dla każdej roli.

Nowy sezon League of Legends zapowiada się na jeden z najwspanialszych w historii. Do najważniejszych zmian zaliczamy te dotyczące przedmiotów. Dodawane są nowe elementy, niektóre są usuwane i odnotowuje się kilka zmian elementów we wszystkich rolach. Oto wszystkie zmiany zaplanowane na sezon ligowy 2024.

## Zmiany w przedmiotach pomocniczych w sezonie 14

– Pojawia się nowy przedmiot „Atlas Świata”, oferujący 30 punktów zdrowia, 25% regeneracji many, 25% regeneracji zdrowia i trzy złote monety co 10 sekund.
– Nowy przedmiot „Runiczny Kompas” jest ulepszeniem „Atlasu Świata”, oferującym 100 punktów zdrowia, 50% regeneracji many, 50% regeneracji zdrowia i 5 sztuk złota co 10 sekund.
– Nowy przedmiot pośredni „Bounty of Worlds” można ulepszyć do jednego z pięciu istniejących przedmiotów wsparcia.
– Wszystkie ulepszone przedmioty będą miały te same statystyki, z aktualizacjami takimi jak 200 punktów zdrowia, 75% regeneracji many, 75% regeneracji zdrowia i pięć sztuk złota co 10 sekund. Wprowadzono także kilka umiejętności pasywnych, takich jak „Błogosławieństwo góry”, „Sanie Przesilenia” i „Eksplozja Pustki”.

## Zmiany w przedmiotach zaklęć w sezonie 14

– Przedmiot Chemtech Putrifier został usunięty i zastąpiony nowym przedmiotem „Świecąca cząstka”, który oferuje prędkość umiejętności 5.
– Pojawiają się nowe przedmioty, takie jak „Dawncore” i „Echoes of Helia”, oferujące odpowiednio 40 i 20 mocy umiejętności, jednocześnie wprowadzając nowe pasywne elementy, takie jak „Dawncore” i „Soul Siphon”.

## Zmiany przedmiotów dla snajperów w sezonie 14

– Dwa przedmioty, Rageknife i Galeforce, zostają usunięte i zastąpione Terminusem, Guardian Angel i Phantom Dancer.
– Te nowe przedmioty oferują statystyki, takie jak 40 obrażeń od ataku, 30% prędkości ataku, 55 obrażeń od ataku i 45 pancerza, jednocześnie wprowadzając elementy pasywne, takie jak „Cień” i „Odrodzenie”.

## Zmiany przedmiotów dla magów w sezonie 14

– Usunięto kilka przedmiotów, takich jak Korona Strzaskanej Królowej, Wieczny Mróz, Leeching Leer, Demonic Embrace, Nocny Żniwiarz, Luden’s Tempest i Stoper.
– Pojawiają się nowe przedmioty, takie jak „Złośliwość” i „Towarzysz rzucającego”, oferujące odpowiednio 80 i 90 punktów mocy umiejętności, a jednocześnie wprowadzające nowe umiejętności pasywne, takie jak „Moc ostateczna” i „Ogień”.

Te duże zmiany w przedmiotach w 14. sezonie League of Legends obiecują zmienić strategie i sposób, w jaki gracze podchodzą do swojej roli w grze. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat nowych przedmiotów, które już wkrótce!

Źródło: www.bing.com