Wszystkie utwory z anime League of Legends

Arcane, nowe zjawisko: olśniewający zwiastun dźwiękowy

Inspirowany League of Legends serial animowany Arcane olśnił fanów urzekającą grafiką i zapadającymi w pamięć dźwiękami. Oprócz oszałamiającej animacji i potężnego podkładu głosowego, publiczność nawiązała głęboką więź z niezapomnianymi piosenkami i ścieżką dźwiękową Arcane.

Za kulisami powstawania muzyki Arcane

Christian Linke, twórca wizjoner i producent wykonawczy Arcane, podzielił się spostrzeżeniami na temat procesu twórczego zespołu podczas tworzenia muzyki do serialu. Przez pięć lat pracował jako kompozytor w Riot Games.

„Zawsze zaczynamy od zidentyfikowania konkretnych scen lub momentów w historii, które do nas przemawiają” – wyjaśnia. „Nigdy nie było wymogu angażowania wielkich nazwisk. Jest tam wielu utalentowanych ludzi i to nas przyciąga. »

Zróżnicowana ścieżka dźwiękowa dla ważnych chwil

Ścieżka dźwiękowa Arcane oferuje różnorodną mieszankę energetycznych i uspokajających piosenek, które doskonale uzupełniają decydujące momenty serialu. W utworach tych występuje kilku artystów, takich jak japoński gitarzysta Miyavi, bywalcy Mistrzostw Świata Imagine Dragons i legendarny piosenkarz Sting.

Fani mogą cieszyć się pełną playlistą utworów Arcane na platformach takich jak Spotify lub kanał muzyczny YouTube Riot Games.

Źródło: sparkchronicles.com