Wszystkie ulepszenia, osłabienia i zmiany w LoL Patch 13.23

Przejście pod znakiem zmian

W zeszłym miesiącu League of Legends charakteryzowało się silnym powrotem areny, na której tysiące graczy zgromadziło się, aby zagrać w trybie ograniczonym. Dzięki temu entuzjazmowi Riot Games przygotowuje obszerną listę zmian dla łatki 13.23, skupiającą się na ulepszeniach mających na celu utrzymanie pod kontrolą delikatnej pogody 2023 roku. Kiedy patch 13.23 League Arena wejdzie w życie?

Tryb ograniczony League Arena zostanie zaktualizowany w związku z samą aktualizacją League, a zmiany wejdą w życie w środę, 22 listopada. Przygotowania do regularnej aktualizacji ligi rozpoczną się około 10:00 AEDT i będą wprowadzane we wszystkich głównych regionach gry przez cały dzień. Oto godziny aktualizacji dla niektórych regionów:

  • 15:00 czasu PT (Ameryka Północna)
  • 05:00 GMT (Europa Zachodnia)
  • 03:00 CET (Europa północno-wschodnia)
  • 08:00 KR (Korea)

Czas przestoju serwera League w środę wyniesie kilka godzin. Zmiany w League Arena w patchu 13.23? Pierwsza poważna zmiana w League Arena od czasu jej triumfalnego powrotu ma na celu znalezienie najlepszej równowagi we wszystkim, z pięcioma zmianami przedmiotów, kolosalnymi 23 wzmocnieniami oraz niezliczoną ilością wzmocnień i osłabień dla bohaterów, którzy będą w drodze. W tej aktualizacji planowana jest także co najmniej jedna zmiana scen.

Riot ma w planach „mnóstwo” zmian bohaterów

Po wejściu tej aktualizacji w League Arena nastąpi gruntowna zmiana pogody, a twórca Riot MadnessHeroo obiecuje szereg zmian dla Magów i Wojowników. Nie zostało to jeszcze sfinalizowane, ale programiści są w trakcie przeglądania liczby kodu, aby dokładnie określić, na czym chcą się skupić w pierwszej kolejności. Aberracje, zwłaszcza klątwy, które zakłócają pogodę

Większość ulepszeń i przedmiotów, na które wpływa ta łatka, w tym niezwykle potężne opcje, takie jak Hellfire Hatchet i Plagubearer dla odpowiednio przedmiotów i ulepszeń, uznano po prostu za zbyt potężne. Chcąc opanować pogodę, a zwłaszcza te „aberracje”, przed rozpoczęciem sezonu ligowego 2024, Riot z przyjemnością przedstawia ogromną listę zmian. W szczególności ulepszenia Curse są w centrum zainteresowania zespołu deweloperów, a MadnessHeroo przyznaje, że dostępne opcje są obecnie „dość zagmatwane”. W tej aktualizacji wprowadzane są zmiany, ale Riot już bada inne sposoby poradzenia sobie z nimi w przyszłości.

Uwagi do łatki League Arena 13.23

Mistrzowie

Azira

Zwiększono skuteczność trafień i ataków z 50 do 100 procent.

Obiekty

Zaćmienie

Procent proceduralny walki wręcz (maksymalne obrażenia) został zmniejszony z sześciu do czterech procent. Penetracja mitycznego pancerza pasywnego została zmniejszona z pięciu do czterech procent. Zmniejszono śmiertelność z szesnastu do dwunastu. Zmniejszono redukcję obrażeń Evenshroud z 25 do 20 procent.

Topór Piekielnego Ognia

Zmniejszono obrażenia od ataku z 55 do 40. Zmniejszono śmiertelność z szesnastu do dwunastu. Obrażenia od poparzeń na sekundę zostały zmniejszone z 16 procent podstawowych obrażeń od ataku plus 10 procent mocy umiejętności plus trzy procent brakującego zdrowia celu do 12 procent podstawowych obrażeń od ataku plus 10 procent mocy umiejętności plus dwa procent brakujące zdrowie celu.

Mandat Imperialny

Zwiększono przyspieszenie umiejętności z 30 do 35. Zwiększono początkowe obrażenia z 70-130 do 70-170.

Linki do słów obietnicy bez słów

Zwiększono moc umiejętności z 50 do 60. Zwiększono procent przyspieszenia umiejętności i udział w mocy umiejętności z 15 do 20 procent.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, aktualizacja League Arena 13.23 zapowiada się na poważną aktualizację zawierającą znaczące zmiany mające na celu walkę z problematycznymi elementami pogodowymi w 2023 roku. Gracze mogą spodziewać się poważnych zmian w poziomie bohaterów, przedmiotów i ulepszeń, aby przywrócić równowagę gry i uczynić rozgrywkę przyjemniejszą dla wszystkich uczestników. Ta aktualizacja obiecuje wnieść do gry świeżość i emocje, sprawiając, że gracze zanurzą się na arenie League of Legends z rosnącym niecierpliwością.

Źródło: dotesports.com