Wspinaj się szybciej po rankingach League of Legends

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania w League of Legends? Trzymajcie się więc mocno, bo nadchodzą nowe możliwości wspinania się po rankingach! Nigdy więcej nie dźwięczy nam w głowach hasło „Legends Never Die”. Teraz spędzamy wieczory pochyleni nad klawiaturą, grając w gry, aby ponownie przeżyć dni świetności naszych początków w League of Legends. Jeśli ty też masz trudności z osiągnięciem rangi, na którą zasługujesz w tej grze MOBA, mam dla ciebie dobrą wiadomość: Riot planuje ułatwić w przyszłości awansowanie w rankingach.

Nowe podejście do systemu rankingowego

W odpowiedzi na dyskusję na Reddicie dotyczącą obecnego statusu wspinaczki po drabince League, Jordan „BarackProbama” Checkman, starszy kierownik ds. projektowania gier rywalizacyjnych, potwierdził, że Riot stara się zmniejszyć liczbę meczów, które gracze muszą rozegrać, aby awansować lub spaść na wyższy poziom. .

„Problem z obecnym systemem polega na tym, że potrzeba wielu gier, aby dotrzeć tam, gdzie trzeba” – pisze jeden z graczy, na co Checkman odpowiada: „Aktywnie pracujemy nad zmniejszeniem liczby wymaganych gier.

„W tej chwili nie mamy nic do ogłoszenia, dopóki coś nie będzie bliżej premiery. Mamy jednak plany średnio- i długoterminowe, które powinny pozwolić naszemu systemowi oceny (na potrzeby dobierania graczy) szybciej dostosować się do poziomu umiejętności gracza” – dodaje.

Gry zniszczone przez trolle i niezadowolonych graczy

W tej chwili wygląda na to, że większość moich gier rankingowych jest utrudniana przez niezadowolonych graczy lub trolle. Chociaż muszę przyznać, że też miewam gorsze dni, mam trudności z robieniem postępów, ponieważ każde dwa wygrane mecze powodują, że porażka przywraca mnie do punktu wyjścia. Każda noc jest jak rzut monetą – czy moi koledzy z drużyny zepsują grę, czy też drużyna przeciwna będzie miała wędrujące wsparcie Nunu, które ułatwi łatwe zwycięstwo?

Naprawdę mam nadzieję, że ta tajemnicza poprawka zostanie wdrożona w następnym splicie (a może następnym), ponieważ ranking jest teraz naprawdę trudny – zwłaszcza gdy jesteś skromnym, czarującym graczem wspierającym, takim jak ja.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie poziomu Pretendenta, sprawdź naszą listę klas mistrzów LoL, która pomoże Ci wybrać najlepszych bohaterów, a także nasz przegląd wszystkich nowych skórek League of Legends, które nadejdą – w końcu Mistrzostwa zacznie się wkrótce, więc dlaczego nie pozwolić swojemu wnętrzu wyrazić siebie IG lub T1?

Źródło: www.bing.com