Wreszcie dodano system raportów w grze League of Legends


Toksyczni gracze League of Legends są powszechni, nie zawsze w twoich grach, ale kiedy są, to sprawia, że ​​całe doświadczenie jest nieco gorsze. Dzięki temu Riot dodaje więcej narzędzi do zwalczania obraźliwych zachowań i nieprzydatnych graczy w MOBA, starając się, aby krajobraz League był przyjemniejszy.

Pierwszą funkcją, która pojawi się w tej aktualizacji, jest możliwość zgłaszania toksycznych, obraźliwych lub przypominających żałobę zachowań w trakcie gry. Zdecydowanie zdarzają się sytuacje, w których zapomniałem zgłosić coś, co wydarzyło się w pierwszych minutach meczu, i kopnąłem się za to później, gdy musiałem cofnąć się do historii meczów, próbując przypomnieć sobie imię trolla. Zgłaszanie przestępstwa w odpowiednim momencie i w momencie, gdy zostanie ono wdrożone, w końcu zwiększy spójność toksycznego ograniczenia.

Kolejną dodawaną funkcją jest możliwość oceny tekstu przez Riot na czacie w trakcie gry. Mamy nadzieję, że zapobiegnie to narażaniu ludzi na nieodpowiednie wiadomości poprzez automatyczne wyciszanie tych graczy do końca gry.

Na kartach znajduje się również gotowy kanał tekstowy, który umożliwia rozmowę ze swoją grupą za pośrednictwem czatu w grze, podczas gdy reszta zespołu/meczu jest nadal wyciszona. Wydaje się trochę bardziej niszowy, ale jeśli masz losowego kolegę z drużyny, który odlatuje z torów, widzę, że to bardzo przydatne.

Po drugiej stronie medalu, jeśli zostaniesz dobrany z kolegą z drużyny, który okaże się całkowicie odlotowy, Riot podobno poprawia twoją zdolność do ponownego grania z tymi, z którymi bawiłeś się w przeszłości. Ułatwienie tworzenia imprez z graczami, których uhonorowałeś lub ludźmi, którzy uhonorowali Ciebie.

Podsumowując, kilka całkiem przyzwoitych zmian, które choć nie naprawią całkowicie toksycznej natury naszej ulubionej gry MOBA, pomogą zmniejszyć irytację tych szkodników. Aby uzyskać więcej aktualizacji, zapoznaj się z zapowiedzią patcha 12.17 League of Legends, a gdy już to zrobisz, obejrzyj odsłonięcie Pucharu Przywoływacza League of Legends. Jest zrobiony przez Tiffany & Co. i myślę, że jest fajny.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630f7888cfba4005afeac3f5906fcfa1&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fleague-of-legends%2Fchat-changes&c=8711399554645240959&mkt=fr-fr