Wkrótce zagram z Ambessą Medardą w League of Legends

Do uniwersum League of Legends pojawia się nowa grywalna postać.

Kim jest Ambessa Medarda?

Oryginalna postać Arcane, Ambessa Medarda, będzie wkrótce dostępna na arenie bitew online dla wielu graczy Riot Games. Ogłoszenie to zostało ogłoszone przez liderkę zespołu mistrzów Lexi „Riot Lexical” Gao i lidera produkcji zespołu mistrzów Sope „Sopebox” May w niedawnym filmie deweloperskim.

Data premiery ujawniona

„Chcemy wprowadzić ich wersję Arcane na Rift ze zaktualizowaną grafiką i aktorstwem głosowym, a jednocześnie ulepszyć rozgrywkę” – Riot powiedział Lexical. Fani mogą spodziewać się widoku Ambessy w League of Legends na początku 2025 roku, po zakończeniu drugiego sezonu.

To ogłoszenie stanowi znaczący kamień milowy, ponieważ Ambessa staje się pierwszą oryginalną postacią Arcane, która zostanie uwzględniona w grze wideo.

Postać Ambessy w Arcane

W Arcane Ambessa jest przerażającym watażką i kobietą stanu Noxusu. Jest matką Mela Medardy, arystokraty i członka rady rządzącej Piltover. Pomimo krótkiego pojawienia się w kilku odcinkach pierwszego sezonu Arcane, Ambessa odgrywa ważną rolę w kształtowaniu ideałów swojej córki, Mel.

Gdy Ambessa przybywa na Rift, fani serii mogą spodziewać się większej roli tej noxiańskiej postaci w drugim sezonie Arcane.

Arcane to dziewięcioodcinkowy serial Netflix, którego produkcja trwała sześć lat. Projektem, wspieranym przez początkowy budżet w wysokości 2000 dolarów, kierowali reżyserzy Christian Linke i Alex Yee. Arcane opowiada historię sióstr Vi i Jinx, ich życia w Zaun, ich powiązań z Piltover i tego, jak ostatecznie zdobywają moce.

Obserwuj ONE Esports na Facebooku i Twitterze, aby uzyskać więcej aktualności, przewodników i najważniejszych informacji o LoL.

Źródło: www.oneesports.gg