Wkrótce wcielę się w Ambessę Medardę w League of Legends

Nowicjusz w uniwersum League of Legends: Ambessa Medarda

Nowicjusz przygotowuje się do wejścia do świata League of Legends. Ambessa Medarda, oryginalna postać Arcane, wkrótce będzie dostępna w wieloosobowej grze online Riot Games. Ogłoszenie to zostało ogłoszone przez liderkę Zespołu Mistrzów Lexi „Riot Lexical” Gao i kierownika produkcji Zespołu Mistrzów Sope „Sopebox” May w najnowszym filmie deweloperskim.

Ujawniono datę premiery Ambessy Medardy

„Chcemy wprowadzić ich wersję Arcane na Rift ze zaktualizowaną grafiką i aktorstwem głosowym, a jednocześnie wprowadzić kilka nowych zwrotów do rozgrywki” – Riot powiedział Lexical. Fani mogą spodziewać się widoku Ambessy w League of Legends na początku 2025 roku, po zakończeniu drugiego sezonu.

To ogłoszenie stanowi kamień milowy, ponieważ Ambessa stała się pierwszą oryginalną postacią Arcane, która zostanie uwzględniona w grze wideo.

Pojawienie się Ambessy Medardy w League of Legends

W Arcane Ambessa jest przerażającym watażką i kobietą stanu Noxusu. Jest matką Mela Medardy, arystokraty i członka rady rządzącej Piltover. Pomimo krótkiego pojawienia się w kilku odcinkach pierwszego sezonu Arcane, Ambessa odgrywa ważną rolę w kształtowaniu ideałów swojej córki, Mel. Gdy Ambessa wkracza na Szczelinę, fani serialu mogą spodziewać się większej roli tej noxiańskiej postaci w drugim sezonie Arcane.

Arcane to dziewięcioodcinkowy serial Netflix, którego produkcja trwała sześć lat. Projekt ten, wspierany przez początkowy budżet w wysokości 2 000 000 dolarów, był prowadzony przez showrunnerów Christiana Linke i Alexa Yee. Arcane opowiada historię sióstr Vi i Jinx, ich życia w Zaun, ich powiązań z Piltover i tego, jak ostatecznie zdobywają moce.

Źródło: www.bing.com