Jax – aktualizacja wizualna i rozgrywki w League of Legends

Jax otrzymuje aktualizację wizualną, aby pasować do zmiany rozgrywki w League of Legends

Jax, jeden z najstarszych bohaterów w League of Legends, otrzymał aktualizację rozgrywki wcześniej w tym roku, a teraz Riot Games zapowiedział aktualizację wizualną, aby dostosować go do nowszego stylu gry. Aktualizacja ma na celu zmianę modelu postaci, animacji, lektora, efektów wizualnych i portretów.

Jax w Legends of Runeterra

Jax otrzymał swoją najnowszą skórkę i aktualizację wiedzy w grze karcianej Legends of Runeterra. W grze ta postać jest ocalałym z upadłego królestwa Icathia, a jego kultowa broń zostanie zmieniona na artefakt z Icathii, przypomnienie utraconego domu. Legends of Runeterra odpowiada za to, że większość starszych bohaterów otrzymuje nową wiedzę i estetykę, a League of Legends chce pójść za jej przykładem.

Aktualizacja inspirowana Legends of Runeterra

Na obrazach podglądu Riot wydaje się podążać za nowym projektem Jaxa w grze Legends of Runeterra. Deweloperzy chcą zmienić jego wygląd tak, aby był bardziej zgodny z nowszymi bohaterami i obecnym stanem LoL.

LoR i Arcane jako podstawowe źródła kanoniczne

Wygląda na to, że Legends of Runeterra samo w sobie nie jest w pełni kanoniczne, podobnie jak Arcane, ale Riot robi coraz więcej, aby wprowadzić zarówno LoR, jak i Arcane jako podstawowe źródła kanoniczne.

Dla wszystkich zagorzałych fanów Jaxa, nie martw się, nadal nie będzie dzierżył prawdziwej broni.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644ecfdfda5a418380a0a39d28db0ad7&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fjax-visual-update-will-fix-one-of-lols-oldest-champs%2F&c=4925585291789015861&mkt=fr-fr.