Wiek Wrzosu w League of Legends

Gracze League of Legends z niecierpliwością wyczekują przybycia nowego mistrza, Briara. Ponieważ jej premiera zaplanowana jest na wrzesień 2023 r., istnieje duże zainteresowanie jej umiejętnościami, zestawem ruchów i jej miejscem w meta. Ponadto graczy ciekawi jej historia, pochodzenie i wiek jako wampirzej mistrzyni. W tym artykule zagłębimy się w to, co wiemy o wieku Briara w League of Legends.

Ile lat ma Briar w League of Legends?

Chociaż Riot Games nie ogłosiło oficjalnego wieku Briar, jej historia sugeruje, że może być starożytnym wampirem o wyglądzie młodej kobiety.

Riot Games zazwyczaj nie określa wieku swoich bohaterów, pozostawiając to interpretacji społeczności. Jednakże fani mogą uzyskać informacje na temat wieku Briar na podstawie informacji dostarczonych przez zespół programistów Riot w jej artykule „Wgląd w bohaterów”. Zgodnie z tą tradycją, Wrzosiec został stworzony przez Władimira przy użyciu „Hemomancji” (magii krwi) dla tajnej noxiańskiej grupy, Czarnej Róży.

Na podstawie projektu postaci Briar oczywiste jest, że Czarna Róża chciała, aby przypominała młodą dorosłą osobę. Niektórzy fani spekulują, że ucieleśnia klasyczny motyw „tysiącletniego wampira w ciele młodej kobiety”, biorąc pod uwagę jej pochodzenie i żądzę krwi. Chociaż pozostaje to spekulacją, czerpiąc z projektów poprzednich bohaterów i fragmentów wiedzy, jest to najbardziej logiczne założenie. Jednak gdy zostanie ujawniony jej oficjalny wiek, podamy szczegóły.

Gracze mogą z niecierpliwością czekać na debiut Briara w patchu 13.19, którego premiera zaplanowana jest na 13 września 2023 roku.

Źródło: www.ginx.tv