Weź udział w becie 2XKO i odkryj tę obiecującą bijatykę

Alpha Lab firmy 2XKO rozpocznie pierwsze testy gier na początku sierpnia.

Weź udział w laboratorium alfa 2XKO

Nadchodząca gra typu spin-off League of Legends już cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki unikalnemu stylowi graficznemu i ekscytującym projektom postaci, a w miarę ciągłego rozwoju bijatyki jej zespół jest prawie gotowy do przetestowania gry. Zatem Riot Firma 2XKO Games zaprasza graczy ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Brazylii, Japonii i Meksyku do odkrycia pierwszej wersji pełnej gry w domu na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC z systemem Windows, zwanej Alpha Lab. Testy Alpha Lab potrwają od 8 do 19 sierpnia, a ich celem będzie zebranie opinii i wprowadzenie zmian w grze na wczesnym etapie. W ogłoszeniu dotyczącym testu gry czytamy: „Wersja gry, która będzie dostępna podczas Alpha Lab, jest nadal w dużej mierze w fazie rozwoju i będzie to odczuwalne. Gracze biorący udział w Alpha Lab będą mieli dobre pojęcie o tym, co oferuje gra, ale nie powinni spodziewać się dopracowania na poziomie zbliżonym do produktu końcowego (ani nawet innych testów walki). Znowu będzie trochę niedokończonych spraw. Jednak zbierając Wasze opinie tak wcześnie, dajemy sobie jak najwięcej czasu na ulepszenie gry, zanim będzie ona dostępna dla wszystkich w 2025 roku.”

Zarejestruj się teraz

Jeśli chcesz wziąć udział w Alpha Lab 2XKO, możesz to zrobić już teraz na oficjalnej stronie testowej – jednak rejestracja zakończy się wraz z rozpoczęciem Alpha Lab, więc jeśli uważasz, że możesz być zainteresowany wzięciem udziału, pamiętaj, aby się nie rejestrować przed 8 sierpnia. Jeśli gracze zostaną wybrani do udziału w teście, otrzymają e-mail z zaproszeniem zawierającym informacje dotyczące pobrania gry oraz link polecający, który umożliwi znajomemu dostęp do Alpha Lab. Oficjalna strona Alpha Lab zawiera także odpowiedzi na często zadawane pytania przed przystąpieniem do takich testów, jak ten, w tym:

  • Wsparcie kontrolera
  • Obsługiwane języki: Angielski, japoński, francuski (Francja), hiszpański (Ameryka Łacińska), portugalski (Brazylia)
  • Zachęcamy do transmitowania testu gry: „To nie tylko dla nas wspaniały powrót, ale także wspaniale jest widzieć, co robisz na linii”.
  • Organizacja turnieju/wydarzenia 2XKO podczas Alpha Lab: „Proszę pamiętać, że Alpha Lab ma na celu przetestowanie przepływu rozgrywki online i nie jest jeszcze gotowy do wspierania organizatorów turniejów. Nie będzie obejmować rozgrywki offline ani lokalnej. Można zorganizować wydarzenie, ale będzie ono musiało odbyć się online. »

Pierwsze zaproszenia na test zostaną wysłane 8 sierpnia o godzinie 13:00 czasu polskiego Alpha Lab.

Źródło: komiks.com