Weibo zmierzy się z T1 na Mistrzostwach Świata League of Legends

Przygotuj się na ekscytujące akcje bukmacherskie League of Legends

Chcesz wziąć udział w grze, która wypełniła Madison Square Garden podczas Mistrzostw Świata? Chcesz zacząć urozmaicać najbardziej ekscytujące e-sporty na świecie? Zakłady LoL rosną i nie wykazują oznak spowolnienia. Nie ma lepszego miejsca na obstawianie League of Legends niż Rivalry.

Dzięki Rivalry możesz obstawiać wszystkie najważniejsze profesjonalne wydarzenia League of Legends, takie jak LPL, LCK, LCS, LEC i, co najważniejsze, LoL Worlds. LoL World Championship, czyli Worlds LoL, to szczyt profesjonalnego e-sportu League of Legends i może poszczycić się największą pulą nagród, jaką kiedykolwiek widziano w jakimkolwiek turnieju LoL poziomu S, obecnie szacowaną na 2,25 miliona dolarów!

LoL Worlds 2023 odbędą się w Korei Południowej w DWÓCH lokalizacjach: Busan i Seul, gdzie 22 najlepsze drużyny LoL udadzą się, aby rywalizować. Specjalnie dla LoL Worlds mamy wiele otwartych rynków zakładów, w tym: nasze ekskluzywne w branży kombinacje tej samej gry, zwycięzca meczu, zwycięzca mapy, handicapy, cele w grze, długość gry na mapie i wiele innych, dzięki czemu możesz zanurzyć się w ekscytującym świat zakładów na LoL Worlds!

Ułatwimy Ci to

Wraz z naszą wygodną gamą typów zakładów, silnym bezpieczeństwem, darmowymi zakładami i szybkimi, bezpiecznymi wypłatami, jesteśmy idealnym miejscem dla początkujących, aby rozpocząć w świecie zakładów e-sportowych. Odwiedź naszą Akademię Rywalizacji i poznaj wskazówki, jak zacząć wygrywać więcej zakładów.

Nigdy nie pozwolimy Ci martwić się o Twoje pieniądze: jesteśmy witryną w pełni licencjonowaną i regulowaną pod nadzorem Komisji Nadzoru Hazardu na Wyspie Man. Wszystkie długi podlegają egzekucji na mocy prawa. Jako lider w zakresie etyki zakładów, udowodniliśmy, że jesteśmy witryną, która istnieje, aby pomagać fanom, a nie ich wykorzystywać.

Nigdy nie będziesz musiał martwić się o rząd: nadeszły niepewne czasy dla wielu platform gier online, zwłaszcza firm oferujących zakłady typu skin. Wraz ze wzrostem regulacji rządowych trudno jest przewidzieć przyszłość. Jako strona w pełni licencjonowana i regulowana, działamy w 100% zgodnie z prawem. Wszystkie zakłady postawione tutaj są w 100% legalne.

Zróżnicowane rynki: większość platform oferuje podstawowe zakłady LoL. My natomiast specjalizujemy się w zakładach online na gry wideo, w szczególności League of Legends. Oznacza to więcej opcji zakładów, darmowy zakład, więcej turniejów League of Legends online i większe szanse na wygraną pieniędzy.

Rivalry Academy: Nowy w zakładach e-sportowych? Ponieważ jesteśmy także fanami, wiemy, jakie to może być onieśmielające. Chcemy, aby nawet początkujący gracz bez doświadczenia mógł dobrze się bawić w LoL-u. Dlatego stworzyliśmy Akademię Rywalizacji. To jedyne w swoim rodzaju źródło zawiera wskazówki dotyczące zakładów League of Legends od początkującego do zaawansowanego poziomu zawodowego. Zarejestruj się i zacznij zarabiać więcej pieniędzy.

Przestań czekać na otrzymanie pieniędzy: czy jest coś gorszego niż czekanie na przyjęcie wpłat, gdy chcesz po prostu grać? A co powiesz na wygranie pierwszego dużego zakładu i konieczność przejścia przez komplikacje, aby odzyskać pieniądze? Nic z tego tutaj. Oferujemy szereg łatwych metod płatności, natychmiastowych wpłat i szybkich wypłat, aby szybciej otrzymać pieniądze w swoje ręce.

Niesamowita obsługa klienta: Powtarzamy: jesteśmy witryną dla fanów, prowadzoną przez fanów. Chcemy, aby Twoje doświadczenie było jak najbardziej przyjemne. Oprócz naszych kompleksowych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, oferujemy niesamowitą obsługę klienta i bonus powitalny. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami natychmiast za pośrednictwem naszego całodobowego czatu na żywo.

Źródło: www.rivalry.com