Konwergencja: historia League of Legends – nowa platformówka akcji 2D – Zamów przedpremierę!

Konwergencja: historia League of Legends – nowa platformówka akcji 2D

Konwergencja: historia League of Legends to platformówka akcji 2D z niesamowitym stylem graficznym, która koncentruje się na zaciętej, dynamicznej walce i wyjątkowych możliwościach eksploracji, jakie daje zdolność Ekko do podróżowania w czasie i przestrzeni.

Odkrywaj różne środowiska, poruszając się w stylu parkour, zdobywając kolejne poziomy umiejętności bojowych i czasowych, aby pokonać szeroką gamę wrogów w Zaun. Cofnij przeszłość, kontroluj przyszłość – eksploruj i przemierzaj spektakularne miasto Zaun jako Ekko, młody wynalazca z genialnym urządzeniem do manipulowania czasem, w tej opartej na fabule platformówce akcji. Graj jako młody Ekko i wykorzystaj pełny potencjał jednego z ulubionych bohaterów League.

Zamówienie przedpremierowe

Dzisiaj Riot Forge i Double Stallion Games ujawniły szczegóły zamówienia przedpremierowego Konwergencja: historia League of Legends. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży we wszystkich odpowiednich sklepach cyfrowych za 29,99 USD, co obejmuje premię za zamówienie w przedsprzedaży Golden Ekko.

Konwergencja: historia League of Legends jest również dostępna jako cyfrowa edycja deluxe (39,99 USD), która zawiera cyfrowy komiks i artbook, skórkę Ruined Ekko i skórkę Ekko Czarodziejki Gwiazd. Dostępna jest również fizyczna Edycja Kolekcjonerska (169,99 USD) zawierająca cyfrową grę do pobrania, która zawiera również 10-calową figurkę Ekko, 104-stronicowy Art Book, 5-częściowy zestaw przypinek, komiks, wszystko zapakowane w specjalne pudełko z edycją kolekcjonerską.

Data premiery

Konwergencja: historia League of Legends pojawi się na Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One, PS4, PS5 i PC (Steam, GOG i Epic Games Store) 23 maja 2023 r.

Źródło: Worth Playing.