W wieku 70 lat wielki Tellier50 zostaje zatrudniony przez Peñarola do swojego zespołu League of Legends ESPORTS | Ruetir


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / Relacja / Instagram / Discord

W Tarreo uwielbiamy historie o starszych graczach, ponieważ, podobnie jak wielu naszych starszych czytelników, staniemy się nimi za kilka lat. W ten sposób z miłością dzieliliśmy się przygodami, na przykład, babci Skyrim lub dziadka gracza Minecrafta, do których teraz dołączył Tellier50, 71-letni dziadek gracza z Urugwaju.

Możesz czytać: Dziadek gracza świętuje swoje 71. urodziny w Minecrafcie ze swoimi zwolennikami

Nazywa się Robertson Escuotto, który stworzył społeczność fanów dla swoich transmisji na Twitchu i który jest dziś w wiadomościach, ponieważ dołączył do zespołu e-sportowego Peñarol, jednego z najpopularniejszych klubów w tym kraju. Tak Tellier50 będzie reprezentował Peñarola w League of Legends podczas turnieju organizowanego przez Urugwajski Związek Piłki Nożnej Wirtualnej Piłki Nożnej.

Ten dziadek gracza i streamera został rozpoznany w Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii podczas pandemii, gdzie został polecony przez głównych światowych streamerów, takich jak Ibai Llanos, który w poście na swoim koncie na Twitterze stwierdził: „On jest pieprzoną legendą. Nie ma na to wieku. Potem robię dobę i walczę ponad 200 razy, żeby nie zasnąć na krześle, czuję się upokorzony”, wskazując na strumień ponad 24 godzin wykonany przez Tellier50.

Jak mówią w Infobae, Robertson zaczął poświęcać się grom wideo, kiedy przeszedł na emeryturę w wieku 65 lat, zaczynając od klasycznych gier wideo, takich jak szachy online, aby w późniejszych latach poświęcić się graniu i strumieniowaniu League Of Legends.

Kariera na Twitchu, która rozpoczęła się po strasznym wydarzeniu, kiedy w 2020 roku stracił jedno ze swoich dzieci. To właśnie tam, przy wsparciu jednego z wnuków, który zmotywował go do streamowania swoich ukochanych gier wideo, gdy zobaczył go smutnego, stworzył jego konfiguracja transmisji i rozpoczął transmisje. Dodatkowo i do tego miał pomoc finansową argentyńskiego streamera Coscu, który przekazał 1000 dolarów na zakup nowego sprzętu.

Strumienie, które odniosły pełny sukces, ponieważ Tellier50 ma 503 566 obserwujących na Twitchu, 140 000 na YouTube, 133 000 na Instagramie i 46 700 na Twitterze, a ponadto jest teraz częścią zespołu Peñarol League of Legends.

#lata #świetne #Tellier50 #zatrudniony #Peñarol #Liga #Legendy #ESPORTY #drużyna #Tarreo

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/08/22/at-70-years-old-the-great-tellier50-is-hired-by-penarol-for-his-league-of-legends-esports-team-ruetir/