W League of Legends Kim jest Milio w grze? Wiedza, możliwe zdolności i wszystkie informacje


Środowisko Zaklętego Płomienia, obiecane wcześniej przez Riot, zostało teraz ujawnione. Chociaż społeczności podoba się historia bohatera i projekt postaci, jego umiejętności są renderowane tylko w niewielkim stopniu. Milio, nadchodzący mistrz League of Legends, przygotowuje się do debiutu na Summoner’s Rift, a fani nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się o nim więcej, zanim zadebiutuje na serwerach na żywo. 4 marca Riot Games przedstawiło światu Milio, publikując dwa opowiadania na stronie Uniwersum gry. Chociaż nie mamy jego potencjału w momencie pisania, fani już zaczęli układać teorie na podstawie jego przymiotników i biografii. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o grze W League of Legends Kim jest Milio w grze? Wiedza, możliwe zdolności i nie tylko, przeczytaj uważnie i nie zapomnij podzielić się nią ze znajomymi.

W League of Legends Kim jest Milio w grze? Wiedza, możliwe zdolności i wszystkie informacje:

Milio będzie pierwszym Bohaterem Wspierającym od czasu premiery Renaty Glass w lutym 2022 roku. Chociaż Renata miała ekscytujący start, szybko została w tyle zarówno w kolejce pojedynczej, jak i w profesjonalnej grze. Fanów ekscytuje jednak perspektywa nowego wsparcia milio. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o Milio w League of Legends.

Przeczytaj także League of Legends: Najpopularniejszym bohaterem w challengerze na całym świecie jest Solo Queue

Milio, Łagodny Płomień, pochodzi z Ixtal, odizolowanego regionu znanego z magicznych lasów. Inne wybitne postacie z historii League, które nazywają Ixtal swoim domem, to Rengar, Kiana i Nico. Ixtal mocno czerpie z kultur latynoamerykańskich, a wiele z nich można dostrzec również w projekcie Milio. Przed narodzinami Milio jego babcia Lupe ćwiczyła jako mistrz żywiołów z jego siostrą bliźniaczką Lune. Jednak para została rozdzielona i ukarana, gdy odkryto, że Lun spiskował przeciwko Yun Tal. Wiele lat później Lupe próbował przekazać swoje nauki Milio, ale później porzucił sprawę, gdy Milio nie okazał takiego samego powinowactwa do żywiołów, jak Lupe.

Jednak Milio kontynuował praktykę, a później odkrył nowy aksjomat po napotkaniu rannego myśliwego. Nazywali go „kojącym płomieniem” i używali go do leczenia myśliwych. Po powrocie do domu i pokazaniu swojej nowej zdolności babci, która pomogła mu doskonalić swoje umiejętności, później udaje się do Ixaokan, aby przywrócić swojej rodzinie poprzednią pozycję wśród rządzącej kasty Ixtal.

Zanim jednak odejdą, on i jego babcia tworzą „specjalny plecak”, który nazywają „Farnasita”, w którym podtrzymują swoje magiczne płomienie.

Umiejętności Milio

Chociaż Riot nie ujawnił jeszcze umiejętności, które środowisko wprowadzi na Summoners’ Rift, możemy spekulować na temat możliwości w oparciu o wskazówki, które daje nam wiedza. W chwili pisania tego tekstu Riot nie ujawnił swoich możliwości w grze. Jednak fani narysowali kilka potencjalnych umiejętności w oparciu o jego wiedzę. Milio będzie hipnotyzującym wsparciem w League of Legends. Ponadto jest prawdopodobne, że jego kojący płomień będzie leczył członków drużyny i skracał życie wrogów. Dodatkowo jego worek niekończących się płomieni może również odgrywać rolę w jego ostatecznej zdolności.

Według wiarygodnego źródła BigBadBear schemat rozgrywki Milio będzie podobno podobny do Lulu. Jednak dokładne możliwości Millio będą się znacznie różnić. Jego Farnasita, magiczny plecak, który nosi, prawdopodobnie odegra pewną rolę w jego czasie na Summoner’s Rift — choć okaże się, czy odgrywa kluczową rolę w jego umiejętnościach, czy też służy jako podstawa jego mocy.

Otrzymuj najnowsze informacje od Sportslumo.com, śledząc nas na Instagramie, Świergoti YouTube

Źródło : https://sportslumo.com/esports/in-league-of-legends-who-is-milio-in-the-game-lore-possible-abilities-and-all-information/