W League of Legends 13.5 najczęściej banowanych jest 2 kontrowersyjnych bohaterów


W ciągu ostatnich kilku tygodni wielu Liga Legend gracze z niecierpliwością czekali na wypróbowanie zaktualizowanych wersji Aureliona Sola i Yuumi, którzy szybko stali się dwoma bohaterami, o których mówi się najwięcej w grze. Zarówno Kowal Gwiazd, jak i Ciekawski Kot otrzymali zmiany w swoich zestawach i są teraz jednymi z najsilniejszych typów w kolejce solo.

Jednak nie wszyscy są zadowoleni, widząc ich wzrost częstotliwości wybierania, ponieważ Yuumi i Aurelion Sol stali się najczęściej zbanowanymi bohaterami na świecie wśród graczy z rangą platynową i wyższą, zgodnie z Liga agregat statystyk U.GG. Aurelion Sol ma obecnie aż 57,4 procentowy wskaźnik banów, podczas gdy Yuumi ma 38,5 procentowy wskaźnik banów w swoich grach.

Nawet z tak wieloma zakazami na swoim koncie, wciąż są wybierani tak często, jak są usuwani z puli. Aurelion Sol zajmuje drugie miejsce pod względem liczby rozegranych meczów ze wszystkich bohaterów środkowej alei, za Zedem, podczas gdy Yuumi pozostaje drugim najczęściej granym bohaterem wspierającym.

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Szybkość gry Aureliona Sola została bezpośrednio zmieniona po jego ogromnej aktualizacji rozgrywki, która zmieniła cały zestaw jego umiejętności, aby lepiej odzwierciedlić jego motyw jako wielkiego kosmicznego smoka, jednocześnie utrzymując go na bieżąco z resztą Ligarosnąca lista mistrzów. Jego największą — i najbardziej wpływową — umiejętnością jest superumiejętność, która zrzuca kometę na wrogów. Gdy skaluje się w mocy, kometa zyskuje większy obszar działania i ma wstrząs wtórny, który spowalnia, zadaje obrażenia i ujawnia wszystkich trafionych wrogów.

W późnej fazie gry Aurelion Sol może być niszczycielem w walkach drużynowych, ponieważ ma dużą kontrolę tłumu, przyzwoitą mobilność i zmieniającą rozgrywkę superumiejętność, która może zmienić przebieg potyczki za pomocą ogromnych obrażeń.

Powiązane: Twórcy Riot rozprawiają się z nowym Yuumi wśród kilku dużych osłabień LoL Patch 13.6

Z drugiej strony Yuumi była zmorą dla wielu graczy, ponieważ zawsze była uważana za jednego z najbardziej irytujących bohaterów ze względu na jej potężne nękanie i konsekwentne leczenie. Jednak dzięki nowej aktualizacji szybko zamieniła swoje leczenie na większą tarczę, zyskała znaczące statystyki dzięki swojej umiejętności biernej Najlepszej Przyjaciółki i nadal zadaje sporo nękania swoim Grasującym Pociskiem.

Jeśli zmagasz się z tymi dwoma bohaterami, na horyzoncie pojawiają się dobre wieści. Główny projektant Matt „Phroxzon” Leung-Harrison już potwierdził, że aktualizacja Yuumi uderza mocniej niż zamierzano. W rezultacie otrzyma osłabienia w patchu 13.6, a także kilka nadchodzących osłabień Aureliona Sola.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=641142eeef564ed2b22ae644c3ad3a8f&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2F2-of-lols-most-controversial-champions-are-the-most-banned-through-leagues-patch-13-5&c=15767789135057546409&mkt=fr-fr