W jaki sposób „Arcane” Netflixa przedstawia „League of Legends” nie-fanom?


Kiedy Netflix wypuścił popularną serię gier „Arcane: League of Legends”, wielu fanów spoza „LoL” było zaintrygowanych postaciami fabularnymi.

(Zdjęcie: Zdjęcie autorstwa Getty Images/Getty Images)
SZANGHAJ, CHINY – 31 PAŹDZIERNIKA: Na tym zrzucie ekranu gracze DAMWON Gaming i Suning ustawiają się na scenie przed rozpoczęciem rywalizacji w finałach mistrzostw League of Legends 2020 31 października 2020 r. w Szanghaju w Chinach.

Należą do nich Jinx, główny bohater serii, a także jej przybrany ojciec, Silco. Pomimo tego, że Silco był niedostępny w rzeczywistym tytule Riot Games, wielu widzów wciąż przyciągała jego charakterystyka.

Oprócz tych dwóch, uwagę widzów przyciągnął Warwick (dr Vander), Heimerdinger i inne znane nazwiska. Jednak w jaki sposób „Arcane” może naprawdę pomóc Riot Games przyciągnąć fanów spoza „League of Legends”?

Oto inne szczegóły, które musisz wiedzieć o wpływie serialu na jego widzów, aby dać ci więcej pomysłów.

Jak „Arcane” przyciąga fanów spoza „LoL”

Według najnowszego raportu Games Radar, istnieje wiele czynników związanych z Netflixem opartym na grach, które mogą mieć wpływ na fanów spoza „League of Legends”.

Jak „Arcane” Netflixa może przedstawić „League of Legends” nie-fanom

(Zdjęcie: Kredyt fotograficzny powinien brzmieć CHRISTOPHE SIMON/AFP przez Getty Images)
Ludzie reagują, oglądając finał „LCS”, pierwszego europejskiego podziału gry wideo „League of Legends”, pomiędzy Misfits Gaming i G2 Esports w AccorHotels Arena w Paryżu 3 września 2017 r. / AFP PHOTO / CHRISTOPHE SZYMON

Przeczytaj także: Najlepsze gry do grania bez GPU! „Overwatch”, „League of Legends” i nie tylko

Należą do nich przedstawienia Piltover, jednego z najpopularniejszych regionów na Summoner’s Rift. Pierwsze trzy odcinki „Arcane: League of Legends” były w stanie pokazać chaotyczne, brutalne i piękne miasto Piltover.

Poza tym miejscem przyjemna dla oka grafika pokazu pozwala również widzom skupić się na ważnych szczegółach serialu. W przeciwieństwie do innych programów telewizyjnych lub filmów opartych na popularnych grach, „Arcane” nie ma grafiki HD.

Zamiast tego producent serii zdecydował się na ręcznie malowany styl animacji, który jest zgodny z fabułami bohaterów „League of Legends”. Możesz wyświetlić ten link, aby zobaczyć więcej szczegółów.

Popularność „LoL”

Opierając się na najnowszych danych League Feed, popularny tytuł strategiczny Riot Games był w stanie przyciągnąć ponad 180 milionów graczy miesięcznie w 2022 roku.

Dzięki temu osiągnięciu „League of Legends” zostało jednym z „Królów Gier”. Było to również możliwe dzięki ciągłym wysiłkom Riot Games, takim jak aktualizacje, turnieje, mistrzowie i seria „Arcane”.

Z innych wiadomości, nowe gry oparte na „League of Legends” pojawią się do 2022 r. Z drugiej strony, oczekuje się, że pojawi się również nowy tytuł „Projekt L”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat „Arcane” i innych nowych seriali opartych na grach w serwisie Netflix, zawsze miej otwarte karty tutaj w TechTimes.

Powiązany artykuł: Aktualizacja „League of Legends” 11.24B Najważniejsze informacje: Lux Q Nerf! Inne modyfikacje wielkich bohaterów

Ten artykuł jest własnością TechTimes

Scenariusz: Gryf Davis

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Źródło : https://www.techtimes.com/articles/269755/20211225/netflixs-arcane-introduce-league-legends-non-fans.htm