Vin Diesel zbliża się do świata League Of Legends – D1SoftballNews.com


Mieszanka kina i gier wideo staje się coraz ciekawsza. Z biegiem lat na ten świat weszły wielkie franczyzy i sagi filmowe. Ostatni, w kolejności czas, który wylądował na planecie e-sportu, jest bardzo znany Vin Diesel. Amerykański aktor wybrał LFL, francuska liga LoL, aby promować nową dziedzinę szybcy i wściekli.

Vin Diesel współpracuje z LFL

Zwiastun prezentacji

Wczoraj OTP LoL, kanał, który nadaje LFL, opublikowała mały film w mediach społecznościowych, którego bohaterem jest legendarny bohater Vin Diesel. Amerykański aktor ogłosił wznowienie mistrzostw Francji, zaprosił fanów do dostrojenia się do kanału Twitch z OTP 8 czerwca mrugając na możliwą niespodziankę dotyczącą nowego rozdziału szybcy i wściekli.

ENG

„Hej, to jest Vin Diesel. ten LFL wrócimy 8 czerwca i mamy dla Ciebie małą niespodziankę. Więc nie zapomnij dostroić się do OTP LoL Twitch kanałl. Do zobaczenia tam. “

WŁOCHY

„Cześć chłopaki, jestem Vin Diesel. Tam LFL wrócimy 8 czerwca i przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę. Nie zapomnij dostroić się do kanału Twitch OTP LoL. Widzimy ich.”

Niejasna niespodzianka

W obecnym stanie rzeczy nadal nie ma oficjalnych wiadomości na temat tej fantomowej niespodzianki „przewidywanej” przez amerykańskiego aktora w zwiastunie filmu LFL. Prawdopodobnie będzie to miało związek z nowym rozdziałem sagi szybcy i wściekli, w kinach 14 lipca.

Francuscy fani będą mogli zobaczyć w absolutnym podglądzie kilka obrazów nowego filmu z niekończącej się sagi motoryzacyjnej kochanej przez miliony ludzi na całym świecie. Ta okazja pozwala nam jeszcze bardziej zrozumieć, ile League of Legends zyskuje na znaczeniu w społeczeństwie francuskim.

Co więcej, ich mistrzostwa krajowe stanowią jeden z najwyższych szczytów konkurencyjnych w Europie. Niedawne zwycięstwo Karmine Corp w Mistrzowie UE oraz ciągłe inwestycje rządu francuskiego przyniosły prestiż i sukces lidze, która coraz bardziej zbliża się do poziomów C i wydobywa wielki talent w każdym rozłamie.

Source : https://d1softballnews.com/vin-diesel-approaches-the-world-of-league-of-legends/