Valorant 6.2, LOL 13.2 i inne aktualizacje gier opóźnione


Oprogramowanie czatu na żywo Tidio – Dodaj oprogramowanie czatu na żywo Tidio do swojej witryny w ciągu kilku minut. Kontaktuj się z odwiedzającymi i zamień ich w zadowolonych klientów. Zwiększ ich doświadczenie i zwiększ swoją sprzedaż. Zdobądź to za darmo

Riot Games ogłosiło, że z powodu „ataku socjotechnicznego” ich system został zhakowany, co spowodowało opóźnienia w wydaniu aktualizacji LOL 13.2 i Valorant 6.2. Nie wiadomo, ile czasu zajmie im rozwiązanie problemu, ale Riot Games obiecało, że będzie dalej pracować i dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć oczekiwaną zawartość.

Riot poinformował już o tym na Twitterze i potwierdził, że żadne prywatne dane nie zostały skradzione, a dalsze informacje zostaną ujawnione później. Kontynuowali, stwierdzając, że niestety atak miał szkodliwy wpływ na ich zdolność do dostarczania treści i że kilka aktualizacji gier (w tym Valorant i League of Legends) zostało opóźnionych.

Włączenie Ahri ASU do aktualizacji League of Legends 13.2 może zostać opóźnione

Ahri ASU może zostać przesunięte do łatki 13.3, która ma zostać wydana 8 lutego, zgodnie z oficjalnym kontem League of Legends na Twitterze. Stwierdzili również, że atak może zagrozić harmonogramowi wydania aktualizacji LOL 13.2, która ma zostać wydana 25 stycznia.

Aktualizacje TFT i Valorant 6.2 mogą być opóźnione

Oficjalne konto na Twitterze Taktyka walki drużynowej stwierdził: „13.2 koncentrowało się na dalszych aktualizacjach balansu gry Monsters Attack! Ten problem może wpłynąć na naszą zdolność do udostępnienia pełnego zakresu planowanych zmian balansu, ale pracujemy nad wdrożeniem najbardziej znaczących z możliwych poprzez poprawkę w zaplanowanym czasie patcha”.

Eleganckie motywy – Najpopularniejszy motyw WordPress na świecie i najlepszy kreator stron WordPress. Uzyskaj 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Zdobądź to za darmo

Według Teamfight Tactics, najważniejsze poprawki balansu będą nadal dostarczane w formie poprawek. Co więcej, opublikowali również osobną notatkę, w której stwierdzili, że prawdopodobnie cały zakres ulepszeń nie zostanie wprowadzony na czas.

Aktualizacja Valorant 6.2 prawdopodobnie będzie zawierać nową mapę, znaczące poprawki błędów dla określonych agentów i wiele więcej. Jednak na oficjalnym koncie gry na Twitterze nie ma tweeta na ten temat. Zobaczmy, kiedy otrzymamy aktualizację w tej sprawie, a jeśli otrzymamy jakieś ważne informacje, będziemy Cię informować.

Źródło : https://www.techgenyz.com/2023/01/22/riot-games-hacked-updates-delayed/