V33Wise bierze udział w meczu pokazowym League of Legends

Jak Riot sprowadził V33wise z powrotem na arenę przywoływaczy

Po niespodziewanym ogłoszeniu drużyna V33Wise, w skład której wchodzą Johnmar „OhMyV33nus” Villaluna i Danerie James „Wise” Del Rosario, wzięła udział w meczu pokazowym League of Legends zatytułowanym „Rambulan Rito”. Zespół walczył z drużyną New Breeds i po zaciętym meczu przegrał 2:1.

Joel Guzman, dyrektor Riot Games Philippines, podzielił się w wywiadzie dla SPIN.ph tym, jak udało im się sprowadzić dynamiczny duet z powrotem na arenę przywoływaczy. Podkreślił ich zaangażowanie w słuchanie społeczności graczy i potwierdził, że priorytetem Riot Games jest współpraca z graczami i społecznością graczy.

Dlaczego Riot zdecydował się udostępnić Rambulan Rito online

Zapytany o decyzję o zorganizowaniu Rambulan Rito online zamiast osobiście podczas ESGS 2023, Joel Guzman odpowiedział, że celem było skupienie się na graczach biorących udział w Pucharze Empireum i zajęcie się prośbami o udział lokalnych graczy w turniejach. To wydarzenie reprezentuje zaangażowanie Riot w społeczność League of Legends.

Wyjaśnił również, że nadając priorytet wydarzeniom osobistym, chcą także dotrzeć do graczy, którzy nie mają dostępu do wydarzeń takich jak ESGS.

Mecz pokazowy Rambulan Rito jest częścią kampanii Riot Games Philippines poprzedzającej finały Mistrzostw Świata 2023. Firma planuje także zorganizować bezpłatną imprezę z okazji oglądania finałów 19 listopada w New Frontier Theatre na Cubao.

Riot potwierdził, że wszyscy uczestniczący twórcy treści Rambulan Rito będą obecni na imprezie oglądania finałów Mistrzostw 2023.

Źródło: www.bing.com