Uwagi do patcha 12.20 League of Legends: osłabienia Aatroxa i Maokaia, wzmocnienia Gwen


Opublikowany: 2022-10-11T06:30:00

Zaktualizowano: 2022-10-11T05:19:54

Patch 12.20 do League of Legends jest już dostępny, gdy Riot zaczyna się rozgrzewać przed sezonem 13. Jest jeszcze kilka ostatecznych poprawek dotyczących ostatecznego nacisku rankingowego z dużymi zmianami w meta górnej alei, a także kilka korekt przedmiotów przed nowymi wydaniami: oto informacje o łatce .

Sezon 13 League of Legends jest tuż za rogiem, a łatka LoL 12.20 jest jedną z ostatnich ze starymi systemami. W listopadzie zmienimy górną aleję i dżunglę, a do arsenału Borisa dodamy mnóstwo nowych przedmiotów.

Jednak przedtem Riot nadal utrzymuje równowagę w sezonie 12 pod kątem tego ostatniego ataku rankingowego. Najlepsi gracze w alei muszą najbardziej martwić się o łatkę LoL 12.20 z kilkoma zmianami balansu popularnych bohaterów w tej roli, a także kilkoma zmianami przedmiotów.

Poza tym, jeśli dobrze się bawiliście z dżunglowym Blitzcrankiem od czasu jego losowego wzmocnienia poza meta, jest jeszcze więcej, jeśli wierzyć podglądowi Riota. Zapoznaj się z pełną informacją o aktualizacji LoL 12.20 poniżej, w tym szczegółami dotyczącymi jej daty premiery.

Gry o zamieszkach

Patch 12.20 do League of Legends zawiera szereg zmian w górnej alei.

Kiedy pojawi się łatka LoL 12.20?

Patch 12.20 do League of Legends jest gotowy do uruchomienia 19 października 2022zgodnie z harmonogramem.

Dwudziesta duża łatka z 2022 r. rozpocznie się na serwerach Oceanic o godz.

Oto kluczowe czasy:

  • 3 nad ranem czasu pacyficznego (NA)
  • 5:00 GMT (EUW)
  • 3:00 CET (UE)
  • 8.00 KST (Korea)

Po rozpoczęciu aktualizacji nastąpi kilka godzin przestoju, a kolejki do matchmakingu zostaną wyłączone około trzy godziny wcześniej.

Co się zmieni w LoL patch 12.20?

Duże zmiany bohaterów z górnej alei: Aatrox, Gwen, Maokai i więcej

Górna aleja nie jest tylko jednym z głównych celów Riot w sezonie 13 League of Legends ⁠ — w sezonie 12 zyskuje też trochę miłości. W patchu 12.20 LoL zaplanowano dużą zmianę meta z dużymi zmianami w stosunku do popularnych bohaterów.

Obejmuje to osłabienia Aatroxa, Setta i Maokaia. Podczas gdy dwaj ostatnie są wygięte na Rift, wszyscy byli potężną siłą na górnej alei League of Legends i jest to coś, na co patrzy Riot.

Zostaną one połączone ze wzmocnieniami niektórych niedocenianych górnych graczy, takich jak Jayce, Gwen i kontrowersyjny Wukong, który może wrócić do mety po tym, jak rozerwał rzeczy w drugiej połowie roku.

Grafika powitalna promiennej skórki Wukonga w League of LegendsGry o zamieszkach

Wzmocnienia Wukonga? Dopiero co wyszedł z mety.

Poprawki Blitzcranka, aby dostroić dominującego Steam Golema

Kolejnym ważnym punktem łatki LoL 12.20, jeśli chodzi o balans, jest Blitzcrank. Po tym, jak w poprzedniej aktualizacji otrzymał kilka wzmocnień poza meta, stał się najlepszym wsparciem w grze. To dalekie od intencji, jakie przedstawił Riot.

Pojawią się dalsze poprawki, aby majstrować przy jego mocy jako dżunglera w porównaniu ze wsparciem, dwie role, na które deweloperzy odpowiadają teraz z Wielkim Golemem Steam. Dokładne zmiany nie zostaną jeszcze ujawnione, ale spodziewajcie się wzmocnień w dżungli i osłabień wsparcia.

W patchu 12.20 LoL planuje się również wzmocnienia Evelynn, Rammusa i Ziggsa, a także zmianę jakości życia Elise. A wraz z testami 13. sezonu League of Legends, wiele przedmiotów zostanie dostosowanych, aby istniały wraz z nowymi dodatkami do gry.

Wsparcie BlitzcrankaGry o zamieszkach

Blitzcrank otrzymuje pewne poprawki po wzroście popularności.

Poniżej znajdziesz pełne uwagi dotyczące patcha 12.20 LoL, dzięki uprzejmości Riot. Zmieniają się one stale do daty premiery 19 października, więc wróć, aby zobaczyć, jak ewoluuje łatka.

LoL patch 12.20 uwagi

Mistrzowie

Aatrox

Blitzcrank

Elise

Evelynn

Gwen

Jayce

Maokai

Rammus

Kostka brukowa

Wukong

Ziggs

Przedmiotów

Demoniczny uścisk

Zamrożone serce

Śmiertelne przypomnienie

Miernik Steraka

Runy

Śmiertelne tempo

Źródło : https://www.dexerto.com/league-of-legends/lol-patch-12-20-notes-1954819/