Usługi League of Legends i VALORANT są obecnie niedostępne


Jeśli próbowaliście — bezskutecznie — wskoczyć na Summoner’s Rift Liga Legend lub do szybkiego meczu VALORANT dzisiaj, nie martw się. Wiele innych osób doświadcza dużych przestojów, które obecnie wpływają na obie gry.

Wynika to z wielu doniesień o powszechnej awarii na Twitchu, a kilku streamerów i widzów twierdzi, że ich transmisje się nie ładują, strony główne nie ładują się w pełni, a funkcje nie są dostępne do użytku.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Liga z drugiej strony użytkownicy zgłaszają, że nie mogą zalogować się na swoje konta poza ogólnym programem uruchamiającym grę, otrzymując komunikat o błędzie informujący, że platforma może być wyłączona z powodu prac konserwacyjnych. Podczas ładowania VALORANT, użytkownicy utknęli na początkowym ekranie ładowania przed wyświetleniem kodu błędu VAL 59. Jedyną poprawką zapewnianą przez klienta jest ponowne uruchomienie gry.

Down Detector zgłasza również wiele problemów z Amazon Web Services, co może być główną przyczyną problemów, z którymi borykają się obecnie inne tytuły. Twitch wysłał już oświadczenie do swojej bazy użytkowników, mówiąc, że programiści są „świadomi problemów z witryną, a nasze zespoły aktywnie pracują nad rozwiązaniem”.

Z drugiej strony Riot nie wydał oświadczenia o przerwach w swoich dwóch grach, a strona statusu usługi nie zawiera żadnych wiadomości na temat przerwy jako całości.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b748a5b7d04aa08fe497c14e50b926&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Fleague-of-legends-valorant-services-down-jan-5-2023&c=1180053067154227828&mkt=fr-fr