Upset Fnatic opuszcza fazy grupowe League of Legends Worlds 2021 z powodu problemów rodzinnych


Fazy ​​grupowe League of Legends Worlds 2021 rozpoczną się 11 października.

Fnatic i Hanwha Life Esports zmierzą się ze sobą, rozpoczynając swoje kampanie na Mistrzostwach. Wygląda jednak na to, że Fnatic, jedna z najlepszych drużyn z Europy, została uderzona potężnym ciosem jeszcze przed rozpoczęciem turnieju.

Prowadzący Fnatic (Attack Damage Carry), Upset (Elias Lipp), musiał wycofać się z fazy grupowej z powodu kilku krytycznych spraw rodzinnych.


Fnatic powinien awansować pomimo nieobecności Upseta w fazach grupowych League of Legends Worlds 2021

Upset był niesamowicie dobry dla Fnatic podczas letniego splitu League of Legends LEC. Zarówno Upset, jak i Hylissang zaprezentowali kilka najlepszych występów, używając wyjątkowo agresywnych stylów gry. Najlepsze w tym duecie jest to, że bardzo się uzupełniają.

Wygląda jednak na to, że Upset będzie musiał wycofać się z fazy grupowej League of Legends Worlds 2021 ze względu na pilne problemy rodzinne.

Oficjalny uchwyt Fnatic na Twitterze opublikował następujące oświadczenie:

Oczywiste jest, że Fnatic przez jakiś czas będzie bez Zmartwienia. Nie może to jednak w żaden sposób utrudniać ich występów.

Urzędnicy Fnatic nie wspomnieli dokładnie o problemie prowadzącym do nieobecności Upseta i wygląda na to, że zawodowiec chce, aby tak pozostało.

Chociaż prawdą jest, że jego nieobecność jest ogromnym ciosem, tymczasowy zastępca Upseta, Louis „Bean” Schmitz, jest dobry i może pomóc Fnatic pokonać linię, dopóki Upset nie wróci.

Bean jest czołowym prowadzącym i znając Fnatic, są znakomici w sprowadzaniu zastępców. Miejmy jednak nadzieję, że Upset będzie w porządku, a fani będą mieć nadzieję, że wróci tak szybko, jak to możliwe.

Fnatic jest niekompletny bez Upseta i będzie go brakowało nie tylko drużynie, ale także fanom League of Legends.


Source : https://www.sportskeeda.com/esports/news-fnatic-s-upset-league-legends-worlds-2021-group-stages-account-family-issues