Unijni giganci League of Legends G2 Esports prawdopodobnie usuną Rekklesa z drużyny zgodnie z plotkami


Sezon transferowy do League of Legends oficjalnie trwa. Drużyny już zaczęły szukać zastępców lub pozyskiwać graczy, których uznają za odpowiednich na przyszłość.

Spośród wszystkich tych strojów G2 Esports jest prawdopodobnie najbardziej aktywny i przykuł uwagę wszystkich. Odkąd G2 po raz pierwszy w swojej historii nie dotarł do Mistrzostw Świata League of Legends, fani pilnowali procesu odbudowy.

Pojawiły się już plotki, że Wunder i Mikyx opuszczą zespół. Wydaje się jednak, że Rekkles, ich gwiazda ADC, również może być na dobrej drodze.

[Rumour] Opuszczenie G2 przez Rekklesa jest rzeczywiście dyskutowane, ale nic nie zostało jeszcze przesądzone, daleko od tego! Nie jest jedynym graczem, który MOŻLIWE odchodzi.


Pogłoski o odejściu Rekklesa z G2 Esports szokują fanów League of Legends

Według Dot Esports Rekkles nie wróci do G2 Esports w następnym sezonie LEC i zostanie zastąpiony. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że graczem, który go zastąpi, będzie Carzzy z MAD Lions, choć to tylko spekulacje bez solidnego dowodu.

Rekkles opuścił Fnatic w zeszłym roku z nadzieją na wygranie mistrzostw świata League of Legends. Wszyscy spodziewali się, że G2 Esports zmiażdży wszelką konkurencję i stanie się niekwestionowanym numerem jeden na świecie.

Jednak ich plany poszły na marne i wszystko legło w gruzach. Drużynie nie tylko nie udało się zakwalifikować do Mistrzostw Świata League of Legends, ale także ich występy były po prostu fatalne.

REKKLES OPUSZCZA G2 PANIKĘ

Następnie ich dyrektor generalny Carlos Rodriguez napisał na Twitterze, że proces odbudowy rozpocznie się od pomysłu powrotu silniejszego na sezon 2022. Chociaż nie było żadnych oficjalnych wiadomości w tej sprawie, wydaje się, że Wunder i Mikyx wyprowadzą się, aby zrobić miejsce dla Brokenblade i nienazwanego wsparcia.

Jednak nikt nie spodziewałby się odejścia Rekklesa, biorąc pod uwagę jakość gracza i wartość marki. Powiedziawszy to, wydaje się, że szwedzki gracz nie pasuje do etosu G2 Esports w League of Legends. Dlatego nie mają innego wyjścia, jak go sprzedać.

Rekkles jest znany jako gracz KDA, co oznacza, że ​​farmi przez całą grę, aby gromadzić zabójstwa. Jednak w obecnej mecie League of Legends gracze będą nieustannie atakować przeciwnika. Dlatego styl gry Rekklesa nie działa. To dodatkowo podsyciło pogłoski o jego odejściu.

Sezon transferowy obfituje w plotki i spekulacje. Trudno byłoby jednak znaleźć konkretne informacje dotyczące przyszłości ich ulubionego gracza. Niemniej jednak fani muszą mieć oczy szeroko otwarte.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=02B2F7B5E17C4F8B9502D44F7D2A873C&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Fleague-legends-team-g2-esports-will-probably-drop-rekkles-squad-per-rumors&c=9985042951678427513&mkt=fr-fr