Umiejętności Milio łamią zasady League of Legends


Opublikowany: 2023-03-09T23:42:09

Zaktualizowano: 2023-03-10T00:13:55

Jedna ze zdolności Milio zwiększa zasięg ataku jego sojuszników, a gracze już znaleźli sposoby na wykorzystanie tego zasięgu w sposób, który psuje grę.

Błędy powodujące psucie gry w League of Legends nie należą do rzadkości. Biorąc pod uwagę ilość nowych bohaterów, przedmiotów i mechanik, które są regularnie wprowadzane do gry, niektóre rzeczy muszą się zepsuć tu i tam, bez względu na to, ile testów wewnętrznych i testów na PBE jest przeprowadzanych.

Na przykład wydanie Aureliona Sola było usiane błędami psującymi grę, które dawały mu moc znacznie wykraczającą poza zamierzony zakres jego umiejętności. Milio psuje grę na swój własny sposób, ale jego zestaw działa zgodnie z przeznaczeniem.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Gracze League of Legends znaleźli już kilka sposobów na wykorzystanie jego dodatkowego zasięgu ataku, aby robić rzeczy, których nie potrafi żaden inny bohater, i jak dotąd gra przeciwko niemu jest dość frustrująca.

Sprytni gracze League of Legends przerywają grę za pomocą Milio

Vandiril ma historię znajdowania błędów i przesuwania mechaniki w grze League of Legends do granic możliwości. Tym razem zorientował się, że dodatkowy zasięg ataku Milio pozwala ADC na wyprowadzanie automatycznych ataków na cele daleko poza ich normalne granice zasięgu.

Zamiast oblegać wieże w normalny sposób, zwiększenie zasięgu Milio na jego W pozwala bohaterom walczącym z dystansu uderzać w wieże zza muru obok nich. Sposób, w jaki niektórzy bohaterowie prowadzący mogą uderzać w wieże ponad murami, po prostu łamie zasady League of Legends i może powodować poważne problemy, jeśli zostanie pozostawiony bez zmian.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Należy pamiętać, że ten klip wideo pokazuje bohaterów, z których wszyscy mają sposoby na zwiększenie zasięgu poza to, co jest normalnie możliwe w ramach ich zestawów umiejętności. Nie jest jednak trudno uzyskać dostęp do takich rzeczy, jak dodatkowy zasięg Jinx przy jej rakietach i dodatkowy zasięg Kog’Mawa przy jego W.

Ten dodatkowy zasięg daje prowadzącym całą masę nowych możliwości, takich jak wygodne atakowanie potężnych potworów, takich jak Baron i Smok, zza murów i nękanie przeciwników pod ich wieżami, gdzie normalnie byliby bezpieczni.

Społeczność League of Legends już jest zapamiętywanie zasięgu tej postacii nie bez powodu. Jeśli to się nie zmieni, da mu zestaw narzędzi, który łamie ustalone zasady League of Legends i pozwala na pewne oszustwa, które mogą być niezwykle trudne do zrównoważenia.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Źródło : https://www.dexerto.com/league-of-legends/milios-abilities-are-breaking-the-rules-of-league-of-legends-2082285/