Ulepsz swoją strategię w League of Legends

Zmaksymalizuj swoją przewagę na początku gry

Faza LAN zależy od pojedynku. Przeciwko większości wrogich bohaterów możesz grać agresywnie przez kilka pierwszych poziomów. Musisz jednak uważać na wrogiego dżunglera, ponieważ nie masz żadnych narzędzi zabezpieczających poza małą tarczą na E i zwiększeniem prędkości ruchu na W. Te dwa narzędzia należy wziąć pod uwagę w sytuacji, gdy musisz unikaj wrogiego dżunglera, ale nie jest on tak potężny jak umiejętność doskoku.

Skuteczny kontratak

Musisz zdobyć informacje dotyczące wrogiego dżunglera z pierwszego poziomu. Poproś swoich kolegów z drużyny, aby na początku umieścili totem we wrogiej dżungli lub zrób to sam, najlepiej drapieżniki. Musisz ich ukarać od początku, w przeciwnym razie w przypadku remisu będą mieli gotową śmiercionośną kombinację. Przeciwko bohaterom walczącym w zwarciu masz oczywistą przewagę w zakresie zasięgu, która może dać ci przewagę nad stworami. Orianna posiada również swoją umiejętność pasywną, która zwiększa obrażenia podstawowych ataków na początku, a szczególnie w dalszej części gry.

Wykorzystaj przewagę zasięgu

Musisz wykorzystać swoją przewagę w zasięgu i nigdy nie pozwolić przeciwnikowi na dokonanie właściwej wymiany. Zwłaszcza z niebieskim wzmocnieniem lub przedmiotem zwiększającym twoją manę, zawsze możesz po prostu Q->W wroga, gdy chce handlować, zadając mu obrażenia i zmuszając go do trzymania się z daleka. Prawie nigdy nie chcesz wymieniać swoich podstawowych ataków przeciwko tym bohaterom, pozwalając im na użycie swoich umiejętności przeciwko tobie.

Zdominuj Kassadina

Musisz zdominować Kassadina na dwa sposoby: dźgaj tak mocno, jak to możliwe na wczesnych poziomach, używając podstawowych ataków, dobierając jego Q, i zdobywaj przewagę w CS, zmuszając Kassadina do szanowania dżunglera. Jeśli pozostaniesz z Kassadinem, przegrasz.

Źródło: www.mobafire.com