Ujawniono zmiany w rozgrywce w sezonie 2024 League Of Legends

Wstęp:
Odkryj nowości w League of Legends na sezon 2024! Czekają na Ciebie nowe zasady, zmiany w rozgrywce, nowe postacie i obozy, a nawet transformacje wizualne! Bądź na bieżąco ze wszystkim, co musisz wiedzieć o tym, co nadejdzie w Summoner’s Rift.

Powstanie League of Legends
Po latach wojny supermocarstwa kraju Valoran zdecydowały się utworzyć ciało, które rozstrzygnie wszelkie spory za zamkniętymi drzwiami Instytutu Wojny. Zadanie tej organizacji jest szlachetne: zdjąć niemożliwy ciężar krwawej wojny z barków świata i zrzucić go na małą grupę – League of Legends. Na Fields of Justice legendarni mistrzowie zawierają sojusze i rozstrzygają spory na arenach bitewnych. W lidze króluje jedna zasada: zwycięzca rządzi wszystkimi.

Rola gracza
W League of Legends gracze wcielają się w wytrwałego awatara, Przywoływacza, który spogląda z góry na pole bitwy i wpływa na przebieg bitwy, przejmując kontrolę nad wybranym bohaterem. Podczas każdej sesji gry online dla wielu graczy gracze wybiorą jednego z kilkudziesięciu unikalnych bohaterów o różnych umiejętnościach i zdolnościach i wezmą udział w szybkich, zorientowanych na drużynę bitwach, aby unicestwić swoich wrogów.

Gra drużynowa
League of Legends kładzie nacisk na rozgrywkę zorientowaną na drużynę, a gracze muszą współpracować, aby pokonać drużynę przeciwną. Gracze będą mogli łatwo komunikować się za pośrednictwem lobby gier i pokojów rozmów, a fora będą miejscem różnorodnych dyskusji pomiędzy członkami społeczności.

Nowość na sezon 2024
Zespół League of Legends ujawnił nadchodzące zmiany w rozgrywce w ramach premiery sezonu 2024. Zmiany w rozgrywce będą dostępne na PBE jeszcze dziś, aby gracze mogli je poznać przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu 2024 w styczniu nowego roku. Zmiany obejmują nowych mieszkańców, stworzenia i wrogów inspirowanych Pustką, którzy całkowicie zmienią rozgrywkę.

Źródło: www.bing.com