Ujawniono plany na sezon League of Legends 2024

Sezon League of Legends 2024: czego się spodziewać

Sezon 2024 rozpoczyna się znakomicie dzięki filmowi, który daje wgląd w to, co czeka graczy w grze, serii Arcane i na scenie e-sportowej. Ten film oznacza oficjalny początek sezonu rankingowego i turniejów dla zwykłych i profesjonalnych graczy, a także zawiera zapowiedź nadchodzącej zawartości i aktualizacji na ten rok.

Nowi bohaterowie i aktualizacje

W sezonie 2024 pojawią się nowi bohaterowie i aktualizacje, takie jak Smolder the Fiery Fledgling, Ambessa Medarda of Arcane, Skarner Visual Update (VGU) i Shyvana Gameplay Update. Dodatkowo zostaną wprowadzone lub przywrócone nowe linie skórek oraz wydarzenia takie jak Niebiańska Łupa, Porcelana, Festyn Księżyca, PROJEKT i Krwawy Księżyc.

Dodatkowo nowy sezon przyniesie zmiany w systemie rankingowym, systemie mistrzostwa bohaterów i oprogramowaniu przeciw oszustwom Vanguard. Dodatkowo światło dzienne ujrzą także nowe i ulepszone tryby gry, takie jak Arena, URF i One-For-All.

Obchody 15. rocznicy i sezon Arcane 2

W sezonie 2024 w październiku będziemy świętować 15. rocznicę League of Legends, oferując graczom specjalne niespodzianki i nagrody. Dodatkowo, premiera drugiego sezonu Arcane w listopadzie przyniesie inspirowane Arcane postacie i aktualizacje rozgrywki, a także nowe skórki.

Zmiany w e-sporcie

W sezonie 2024 nastąpią także zmiany w zasadach kwalifikacji do dwóch światowych turniejów: Mid-Season Invitational (MSI) i Mistrzostw Świata (Światy). Dodatkowo wprowadzi LoL Esports Hall of Legends, w którym uhonorowane zostaną wielkie nazwiska e-sportu.

Wiadomości o aktualizacjach LoL w 2024 roku

Aktualizacja rozgrywki wizualnej Skarnera (VGU) wkrótce będzie dostępna na Rift. Planowane są także inne aktualizacje bohaterów, na przykład bohatera występującego w Arcane i Shyvana. Przez cały rok wprowadzane będą także nowe tryby gry, takie jak Arena, URF i One-For-All.

Źródło: www.technobaboy.com