Ujawniono ostatni zwiastun i kluczowe grafiki serialu Netflix League of Legends


Netflix i Riot Games opublikowały zarówno ostateczny zwiastun Tajemna, nadchodzący serial animowany i kluczowe grafiki. Spektakl ma pojawić się w trzech aktach począwszy od 6 listopada z cotygodniową kadencją, a jak wskazywały dotychczas zwiastuny, wszystko dotyczy sióstr Vi i Jinx, a także regionów Piltover i Zaun, które są zasadniczo miastem i podmiastem jednego dużego rozległego obszaru.

Możesz sprawdzić nowy i ostatni zwiastun za Tajemna dla siebie poniżej:

Możesz także sprawdzić nowe Tajemna kluczowa grafika poniżej:

(Zdjęcie: Netflix/Riot Games)

Na wypadek, gdybyście to przegapili, Riot Games i Netflix wcześniej ujawniły angielską obsadę głosową Tajemna:

  • Hailee Steinfeld jako Vi
  • Katie Leung jako Caitlyn
  • Kevin Alejandro jako Jayce
  • Jason Spisak jako Silco
  • Ella Purnell jako Jinx
  • Toks Olagundoye jako Mel
  • JB Blanc jako Vander
  • Harry Lloyd jako Wiktor

„Kiedy postanowiliśmy produkować Tajemna, wiedzieliśmy, że mamy coś naprawdę wyjątkowego w historii Jinx i Vi” – powiedział Christian Linke, współtwórca Tajemna, w ramach poprzedniego ogłoszenia. „Chcieliśmy zbadać, co zrobiłbyś dla swojej rodziny, jakie wartości byś poszedł na kompromis i jaki konflikt musiałbyś znieść. Opowieść, w połączeniu z ręcznie malowanym stylem graficznym i dopracowaną animacją postaci, którą stworzyliśmy we współpracy z Fortiche, zapewni graczom bogaty wgląd w świat League of Legends”.

Tajemna pierwsze trzy odcinki zostaną wydane 6 listopada o godz. 19:00 PT/10PM ET w serwisie Netflix. Drugi zestaw odcinków pojawi się w przyszłym tygodniu 13 listopada, a trzecia grupa ukaże się 20 listopada. Został opracowany przez Riot Games we współpracy z Fortiche Productions. Christian Linke i Alex Yee są współtwórcami serialu, a Linke jest także showrunnerem. Animowana seria wydarzeń została po raz pierwszy ogłoszona w 2019 roku, a wydanie Netflix zostało potwierdzone na początku tego roku. Możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z nadchodzącego serialu animowanego tutaj.

Co sądzisz o końcowym zwiastunie i kluczowej grafice? Tajemna? Czy nie możesz się doczekać sprawdzenia League of Legends animowany program po premierze 6 listopada? Daj nam znać w komentarzach lub skontaktuj się ze mną i napisz do mnie na Twitterze pod adresem @rollinbishop rozmawiać o wszystkich rzeczach związanych z grami i animacją!

ŚLEDŹ NAS W WIADOMOŚCIACH GOOGLE

Przeczytaj oryginalny artykuł tutaj

Odmowa odpowiedzialności! News Motion to automatyczny agregator wszystkich mediów na świecie. W każdej treści określone jest hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, wszystkie materiały do ​​ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały, skontaktuj się z nami mailowo – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.

Source : https://thenewsmotion.com/final-trailer-and-key-art-revealed-for-netflix-league-of-legends-series/