Ujawniono odpowiedź na zadanie oczyszczenia ze srebrnym LoL


Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem League of Legends, regularnie śledzącym e-sportową scenę tego tytułu, czy też zwykłym graczem, który lubi bawić się ze znajomymi w grze, prawdopodobnie oglądałeś już dzisiejszy LoLdle dnia.

Dla niewtajemniczonych LoLdle to gra podobna do popularnej gry online Wordle, ale z dodatkiem League of Legends. W cytacie dnia LoLdle gracze otrzymują losowy cytat z MOBA i muszą znaleźć imię mistrza, który wypowiada ten cytat w grze.

Choć na początku może się to wydawać łatwe, League of Legends ma obecnie listę 140 bohaterów, co oznacza, że ​​jeśli nie jesteś zapalonym graczem, możesz potrzebować więcej niż kilku zgadnięć, aby uzyskać poprawną odpowiedź.

Jeśli masz problem z odgadnięciem cytatu LoLdle z League of Legends z 22 listopada, mamy coś dla Ciebie. Czytaj dalej, aby znaleźć poprawną odpowiedź na dzisiejsze LoLdle.

LoLdle Cytat dnia 22 listopada Odpowiedź

Cytat z dzisiejszego LoLdle to „Oczyścić srebrem”, i zostało to powiedziane przez mistrza League of Legends Vayne.

I proszę, odpowiedź na cytat LoLdle z dnia 21-22 listopada.

Aby uzyskać więcej ekskluzywnych treści dotyczących e-sportu i gier, śledź TalkEsport w Google News.Źródło : https://www.talkesport.com/news/lol/purge-with-silver-lol-quest-answer-revealed-november-22/