Ujawniono datę premiery przeróbki Skarnera w League of Legends

Długo oczekiwana przeróbka Skarnera w końcu pojawia się na horyzoncie. Po niekończącym się oczekiwaniu Riot Games ujawniło planowany harmonogram wydawniczy przerobionej wersji kultowego bohatera Scorpiona. Zgodnie z nieoczekiwaną rewelacją Brightmoons na reddicie, premiery reworku Skarnera na serwerze PBE należy spodziewać się wraz z aktualizacjami 8 lub 20 marca. Tymczasem serwery na żywo mogą powitać Skarnera już 20 marca lub 3 kwietnia.

Frustracja społeczności związana z przeróbką Skarnera

Zwiastuny Riot dotyczące przeróbki Skarnera były źródłem frustracji wśród fanów, a wielu miało wrażenie, że czekali wiecznie. Jednak nadzieja wróciła, gdy Riot opublikował film z aktualizacją rozwojową, wzbudzając oczekiwanie na wieści o Skarnerze i innych nadchodzących przeróbkach i bohaterach.

Jednak w filmie w ogóle nie wspomniano o Skarnerze, co pozostawiło fanów rozczarowanych. W poście na Reddicie omawiającym wideo jeden z użytkowników zwrócił uwagę na nieobecność Skarnera, co skłoniło Brightmoon Riot do reakcji. Przyznał się do obaw związanych z brakiem wiadomości od Skarnera i uspokoił fanów, ogłaszając, że mistrz będzie wkrótce dostępny w Publicznym Środowisku Testowym (PBE).

Spekulacje dotyczące daty premiery

Wraz z potwierdzeniem rychłego pojawienia się Skarnera na PBE, wśród graczy pojawiają się spekulacje dotyczące dokładnej daty premiery. Biorąc pod uwagę obecność ikony Skarnera i ramki na PBE w najnowszej aktualizacji, gracze mają nadzieję, że przeróbka pojawi się podczas aktualizacji z 6 lub 20 marca. Ponadto plotki sugerują, że przeróbka może trafić na serwery aktywne już 20 marca lub 3 kwietnia.

Oczekiwania graczy

Oczekiwanie wokół przeróbki Skarnera jest wyczuwalne, zwłaszcza biorąc pod uwagę przedłużające się oczekiwanie fanów. Po ponad dwóch latach spekulacji gracze nie mogą się doczekać, jakie zmiany Riot zaplanował dla mistrza Skorpiona. W szczególności ręce Skarnera z niecierpliwością czekają na przeróbkę, a podekscytowanie wśród społeczności sięga zenitu.

Podczas gdy społeczność League of Legends z niecierpliwością czeka na przeróbkę Skarnera, ekscytacja wciąż rośnie. Gracze z niecierpliwością czekają na możliwość poznania przerobionej wersji Czempiona Skorpiona i zobaczenia, jaki będzie ona miała wpływ na grę. Wraz z ujawnieniem potencjalnej daty premiery gracze nie mogą się doczekać, kiedy powitają ukochanego mistrza z powrotem na polu bitwy we wszystkich jego przerobionych wersjach. chwała.

Źródło: eloking.com