Ujawniono Arcane, zwiastun League Of Legends


Netflix ujawnił zwiastun Arcane, The League Of Legends i jest wiele do nadrobienia w związku z animowanym serialem Arcane, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku na Netflix. Ogłoszenie zostało ogłoszone na ogólnoświatowym wydarzeniu Netflix TUDUM. Deweloper League Of Legends, Riot Games, opublikował zupełnie nowy zwiastun. Riot Games i Netflix ujawniły, że pierwsze trzy odcinki skupiające się na początkach siostry Jinx Vi zadebiutują 6 listopada o 19:00 PT / 22:00 ET.

Kredyt @ Netflix

Arcane, The League Of Legends to jej pierwszy animowany serial, w którym występuje wiele postaci z takich gier jak League of Legends i Legends of Runeterra, serial, który z pewnością zachwyci fanów w nadchodzących dniach. Zwiastun dał wgląd w ulubieńców fanów, Jayce’a, Viktora i Caitlyn, którzy odegrają dużą rolę w historii, a serial pokaże im drogę do zostania mistrzami. Dla fanów jest jasne, że Arcane nie będzie trzymał się rywalizacji z rodzeństwem, takiej jak historia bohaterki Jinx VI, w której pojawiły się inne tajemnicze postacie.

Seria nie tylko odsłania historie popularnych postaci, ale także wprowadza nowe postacie, które mogą nie być znane fanom bohaterów League of Legends, takim jak Vander i Silco, dwoje mieszkańców Zaun. Gracze zobaczą wiele znanych twarzy z Arcane, takich jak Caitlyn, Jinx, Jayce i Vi, i będzie wiele do poznania na temat historii i wydarzeń, które uczyniły z nich mistrzów League of Legends.

Akcja Arcane odbędzie się w Piltover i Zaun, dwóch lokalizacjach znanych fanom serii League of Legends, i opowie genezę Vi i Jinx w imponującym oficjalnym zwiastunie. Seria, która koncentruje się na relacjach między siostrami Jinx i Vi, zbada historię wielu postaci ligowych, które według Riot będą samodzielną serią, która stworzy więcej gier dla fanów.

Najnowsze spojrzenie na Arcane, serial animowany inspirowany League of Legends, został zaprezentowany przed listopadową premierą na Netflix, a kolejne odcinki zostaną wydane w nadchodzących tygodniach. Arcane to ich pierwszy wieloznakowy serial animowany z gier takich jak League, Legends i Legends of Runeterra. Riot Games i Netflix ogłosiły go na 2019 r., a premiera potwierdzona na początek 2021 r. Najnowsze wiadomości na temat serialu animowanego pokazują, że zostanie on wydany w listopadzie w serwisie Netflix w tym roku, a kolejne odcinki mają ukazać się w nadchodzących tygodniach.

Netflix później ujawnił osiem różnych plakatów, które potwierdziły kilka wielkich nazwisk serialu. Pierwszy akt, który zawiera pierwszy odcinek Arcane, zostanie wydany 6 listopada o 19:00 czasu PST na Netflix. Arcane, pierwszy serial telewizyjny z Riot Games oparty na League of Legends, miał swoją premierę w sobotę 7 listopada o 2 w nocy BST w Chinach, a godzinę później w 2021 roku na Netflix, tuż przed ostatnim dniem League of Legends.

Pełny zwiastun Arcane, serialu animowanego opartego na uniwersum League of Legends, zapowiada się nie tylko na genezę Jinx. Arcane, ujawnione po raz pierwszy przed dziesiątą rocznicą gry, pozwala nam poznać życie dwóch najbardziej kultowych graczy gry: Jinx i Vi, dwóch sióstr, które zawsze miały skomplikowane relacje ze względu na różne cele i cele. Cała seria Netflix oparta na grze będzie badać osobiste historie niektórych bohaterów gry, w tym większość Vi i Jinx.

Christian „Alex” Yee jest częścią Riot od czasu jego powstania ponad 10 lat temu. To pozwoliło mu rozwinąć twórczy rozwój wielu bohaterów i treści w League of Legends, zachowując Arcane dzieło związane ze społecznością Riot i próbując uczyć się z kanonu League of Legends.

Twórcy Riot Games wyprodukowali Arcane we współpracy z firmą animacyjną Fortiche Productions na potrzeby oryginalnej historii. Fortiche pracował wcześniej nad miniserialem Rocket Groot dla Marvela 2017 oraz animowanym zwiastunem Get the Jinx 2013, w którym wystąpił jeden z dwóch tajemnych bohaterów.

Tajemna League Of Legends

Kredyt @ Netflix

Arcane będzie nadal podążać za początkami dwóch najbardziej kultowych bohaterów ligi i sił, które ich rozerwały, z siedzibą w utopijnym regionie Piltover i represjonowanym podziemiu Zaun. Seria obejmie genezę wielu kultowych bohaterek z miast partnerskich Pil tover i Zaun, ze szczególnym uwzględnieniem sióstr Vi i Jinx. Podczas gdy serial opowie historię wielu postaci z Piltovers i Bridle, skupimy się na ich relacji rodzeństwa, co zostało zasugerowane, ale nie potwierdzone od czasu wprowadzenia Jinx do League of Legends w 2013 roku.

Długo oczekiwany zwiastun animowanego League of Legends Series Arcane od Riot Games w końcu pozwolił nam zrozumieć założenia serialu, informując o delikatnej równowadze między bogatym miastem Piltover a mrocznym podbrzuszem Fence, podczas gdy faktyczna historia jest niejasna, ale na tyle ciekawy, żebyśmy się temu dokładniej przyjrzeli. Zwiastun pokazał świetne pierwsze spojrzenie na animację i głos postaci oraz całą atmosferę Arcane. Mamy nadzieję, że dowiemy się więcej w miarę zbliżania się do jego wydania.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=91CC09BC0F6D4E4ABA625C27F89061DF&url=https%3A%2F%2Ftechstory.in%2Farcane-the-league-of-legends-trailer-revealed%2F&c=226438838293090922&mkt=fr-fr