Tyler1 znów jest zły z powodu handlu kontami League of Legends, ujawniając, że istnieje usługa przerywania gry na żądanie


Tyler1 właśnie ujawnił informację, która zaskoczyła wiele osób na temat kupna i sprzedaży League of Legends acc oraz usługi „przełamywania gry na żądanie”.

Kupowanie i sprzedawanie kont w League of Legends nie jest już dziwną rzeczą dla społeczności, zwłaszcza dla długoletnich graczy. W rzeczywistości jest to czasami rozwijane metodycznie i profesjonalnie z wieloma grupami specjalizującymi się w udzielaniu pomocy potrzebującym. W szczególności nie tylko białe konta, ale czasami mają też naprawdę wysoką rangę.

Kupowanie i sprzedawanie kont nie jest dziwną rzeczą w społeczności LoL

Z powodu szalejącego kupowania i sprzedawania acc, zdarzają się przypadki, w których gracze nie mają poziomu współmiernego do rangi, jaką ma ich konto. Od tego czasu było wiele meczów, w których koledzy z drużyny muszą być świadkami entuzjastycznego karmienia 1 lub więcej osób ze swojej drużyny lub mieć fazy przetwarzania, które są warte tylko… Brązowa ranga, mimo że są oni Mistrzami, Diamentami… Jednak z biegiem czasu Riot wciąż ma nie ma wskazówek, jak obsługiwać te konta.

Ostatnio Tyler1 – niezwykle znany męski streamer w społeczności League of Legends, wypowiedział się o kwestii kupowania i sprzedawania kont w League of Legends. W związku z tym podzielił się: „Są ludzie, którzy są gotowi wydać pieniądze, aby kupić moje konto i zepsuć moją grę. Albo są skłonni wydać od 120 – 210 USD (około 2,8 mln – 4,9 mln) na grę, aby przerwać grę. Czasem to dla zakładów, czasem dla zabawy. Ktoś miał nawet 19 kont zapasowych, aby zepsuć moją grę.

Poza tymi akcjami Tyler1 nie ujawnił też nic więcej o tym, kto jest skłonny tak zainwestować, aby przełamać swoją grę. Ale w rzeczywistości szalejące kupowanie i sprzedawanie acc naprawdę wyrządza dużą szkodę społeczności League of Legends. Bo na wysokich rangach czasami nie tylko zwykli gracze, ale także mają okazję poznać profesjonalnych graczy.

A przy takim przerywaniu gry czasami to właśnie ci, którzy przerywają grę, przynoszą graczom negatywne doświadczenia i zmuszają ich do wyrażenia swojej frustracji. Potem towarzyszące konsekwencje są nieprzewidywalne. Najbardziej widocznym przykładem jest sprawa Fakera na początku tego roku, która nadal przedłuża kontrowersje do dnia dzisiejszego.

Faker jest "ofiara" Najbardziej typowe łamanie gier

Faker jest najbardziej typową „ofiarą” łamania gier

I choć zdarzało się to od dłuższego czasu, Riot nie podjął żadnych działań, aby dokładnie się z tym uporać. A jeśli to, co powiedział Tyler1 jest prawdą, być może społeczność będzie musiała przez bardzo długi czas uporać się z problemem zepsucia gry lub nawet spotkać się z osobami zatrudnionymi do złamania gry.

Zobacz też: Społeczność odkryła zaklęcie czasowe Doinb, aby chronić przeciwnika w meczu z V5Źródło : https://otakuz.net/tyler1-is-angry-again-because-of-the-trade-of-league-of-legends-accounts-revealing-that-there-is-a-service-to-break-the-game-on-demand.oz