Tyler1 jest już sfrustrowany zmianami w League of Legends w sezonie 12


League of Legends deweloper Riot Games ujawnił na początku tego tygodnia niektóre z pierwszych zmian, które zostaną wdrożone wraz z rozpoczęciem 12. sezonu gry w 2022 roku. Spośród wprowadzanych zmian Riot wyjaśnił, że planuje dodać dwa nowe typy smoków, a nowy system nagród i jeszcze bardziej urozmaici sposób działania przedmiotów. Jako całość, te nowe dodatki do od dawna działającej MOBA okazały się podzielić wśród długoletnich fanów. A z tych, którzy próbują zmagać się z nowymi sezonowymi zmianami, gwiazda Twitcha Tyler1 prawdopodobnie przeżywa to najtrudniej.

W ostatnim strumieniu na swoim kanale Twitch Tyler1 obejrzał nowy film, który opublikował Riot Games, mówiąc o nowych funkcjach League of Legends w 12. sezonie, nie wchodząc nawet w film, Tyler1 musiał szybko go wstrzymać, aby zakwestionować komentarz Jessiki Nam z Riot, która wyraziła przekonanie, że zespół wykonał dobrą robotę z balansem bohaterów w tym roku. „O czym oni kurwa mówią? Na przykład, nie przejdę przez to” – powiedział. „Jesteśmy za trzydzieści sekund, zaraz uderzę w mój monitor”.

Po dalszym wypowiadaniu się o tym, jak ci w Riot wydają się nie mieć kontaktu League of Legends, Tyler1 kontynuował oglądanie filmu szczegółowo opisującego przyszłe zmiany. Ogólnie rzecz biorąc, chociaż stwierdził, że niektóre nowe funkcje wydają się zabawne, nie był pewien, jak zrównoważone mogą być w grze. Szczególnie jeśli chodzi o smoki, Tyler1 stwierdził, że nowe zmiany na mapie wydają się dość interesujące, ale obawia się, że nie zostaną poprawnie zaimplementowane.

Jako całość, wszystkie te nowe dodatki do League of Legends nie są ustawione na to, aby faktycznie trafiały do ​​gry przez dłuższy czas. Najpierw wejdą w fazę przedsezonową gry, która ma się rozpocząć przed końcem 2021 roku. Po tym zmiany nie zostaną w pełni sfinalizowane aż do przyszłego roku, kiedy oficjalnie rozpocznie się 12. sezon.

Co sądzisz o zmianach, które są wprowadzane? League of Legends w sezonie 12? Czy zgadzasz się, czy nie zgadzasz się z opinią Tylera na temat tych dostosowań? Daj mi znać w komentarzach lub napisz mi wiadomość na Twitterze pod adresem @ MooreMan12.

[H/T Dexerto]

Source : https://comicbook.com/gaming/news/tyler1-league-of-legends-season-12-changes-reaction/