Tworzenie strategii dla League of Legends

Dowiedz się, jak zmaksymalizować swoją efektywność podczas gry Heimerdinger

Wykorzystajcie swoje umiejętności razem

Umiejętności Heimerdingera są ze sobą ściśle powiązane i wymagają dużej precyzji oraz dobrego sterowania myszą. Używaj ich w sposób skoordynowany, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Powinowactwo Hextech

Ta pasywna umiejętność sprawia, że ​​Heimerdinger jest niezwykle irytujący, gdy zostaje zaatakowany pod jego wieżami. W większości przypadków możesz uciec przed pędzącymi w twoją stronę bohaterami walczącymi w zwarciu. Użyj tej umiejętności, aby szybciej poruszać się po mapie ze swojej bazy, a nawet postawić wieżyczkę, aby zyskać zwiększoną prędkość ruchu na kilka sekund. Pamiętaj jednak, że umiejętność ta nie działa na wieżyczki na Twojej linii, które zostały zniszczone.

Wieża ewolucyjna H-28G

To jest główny powód, dla którego warto zagrać w Heimerdingera. Bardzo ważna jest siła pchania, jaką zapewnia, oraz liczba wrogich bohaterów, których może zneutralizować na linii. Przeciwko bohaterom chwytającym pociski o pojedynczym uderzeniu, takim jak Blitzcrank, Thresh czy Nautilus, możesz zablokować ich hak, umieszczając wieżyczkę między tobą a nimi. Jeśli ci się uda, nie będą mogli poprawnie grać w fazie linii. Staraj się zawsze mieć w pogotowiu ładunek, który zablokuje ich hak. Wieże mają zasięg ataku 500, więc każdy bohater z zasięgiem ataku równym lub mniejszym będzie miał bardzo trudne zadanie stawić czoła tobie. Nawet te o standardowym zasięgu ataku wynoszącym 550 mogą zostać uszkodzone przez ogień z wieży, zwłaszcza jeśli użyjesz umiejętności „Elektroniczny granat burzowy CH-2”, aby zadać im dodatkowe obrażenia. Zarządzanie wieżami i ich pozycjonowanie jest bardzo ważne. Wrogowie muszą znaleźć się w trudnej sytuacji, jeśli mogą bezpiecznie zaatakować Twoje wieże i dlatego będą musieli trzymać się z daleka. Nie umieszczaj swoich wieżyczek w krzakach podczas fazy linii, bo to cię zdradzi, chyba że użyjesz ich do wykrycia wrogiego dżunglera. Należy jednak pamiętać, że nieaktywne wieżyczki zapewniają niewielką widoczność.

Rakiety z mikronapędem Hextech

Gorąco polecam używanie wskaźników zasięgu dla tej umiejętności ze względu na zmienność trajektorii pocisku. Zalecam także grę przy zablokowanej kamerze podczas korzystania z tej umiejętności, gdyż lekki ruch myszką może znacząco zmienić trajektorię twojego zaklęcia. Jest to Twoja główna umiejętność nękania i to, kiedy z niej skorzystasz, zależy od tego, czy wróg będzie mógł zaatakować Twoje wieżyczki. Jeśli wróg w ogóle nie może zaatakować Twoich wieżyczek, po prostu użyj go, aby go nękać. Nawet jeśli trafi w nich tylko jedna z pięciu rakiet, będzie to niezłe nękanie, zwłaszcza jeśli posiadasz runy „Spalenie” i „Tajemna kometa”. Jeśli wróg może zaatakować twoje wieżyczki, zachowaj umiejętność na czas próby ich zniszczenia. Jeśli uda ci się trafić we wszystkie pięć rakiet, wróg również zostanie ostrzelany z wieży i będzie zmuszony do odwrotu. Podczas zasadzek w krzakach umiejętność ta będzie Twoją główną bronią do eliminowania wrogów, ponieważ pełny łańcuch zadaje duże obrażenia pojedynczemu celowi. Prawdopodobnie będziesz musiał skutecznie ogłuszyć wroga „Elektronicznym granatem burzowym CH-2”, aby wystrzelić wszystkie rakiety w „Hextech Rocket Rush”. Spróbuj rozłożyć użycie „Elektronicznego granatu burzowego CH-2” i „Rakiety Hextech”, jeśli masz wieżę atakującą wroga, ponieważ w ten sposób możesz wystrzelić z wieży dwa strzały zamiast „tylko jednego”. Jeśli „Elektroniczny granat burzowy CH-2” trafi w cel, możesz użyć rakiet mikronapędowych Hextech, a jeśli wszystkie pięć rakiet trafi w cel, otrzymasz dwa strzały z wieży. Kiedy już zdobędziesz Kryształowe Berło Rylaia, umiejętność ta stanie się również bardzo irytującym narzędziem spowalniającym podczas walk drużynowych lub ataków.

Elektroniczny granat burzowy CH-2

Im bliżej rzucisz, tym łatwiej trafić wroga. W ten sposób, jeśli ktoś spróbuje na ciebie skoczyć, możesz go łatwo ogłuszyć. Generalnie nie zaleca się rzucania nim na maksymalny dystans, należy go używać jak najczęściej w przypadku wież. Używanie go na otwartej przestrzeni przed wrogami zazwyczaj nie przyniesie dobrych rezultatów. Użyj opcji „AKTUALIZACJA!!! » dzięki tej umiejętności angażowanie się jest również bardzo potężne. Stosowanie go w wąskich korytarzach jest również bardzo efektywne. Jest to zaklęcie, które na początku jest dość drogie, więc staraj się nie używać go do nękania. Należy go wykorzystać do przygotowania innych umiejętności.

AKTUALIZACJA!!!

Wszystkie zastosowania są wymienione w odpowiednich zdolnościach, które wzmacniają. Możesz także przerzucić tę umiejętność, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Możesz nawet użyć tego jako blefu, rzucając raz, a następnie rzucając ponownie, aby utrzymać presję. Jeśli umiejętność znajduje się w fazie odnowienia, „UPGRADE!!! » nie można go używać, z wyjątkiem „Wieżyczki H-28G Evolution”.

Źródło: www.mobafire.com