Twórcy LoL ogłaszają nowy tryb Quick Play, który zastąpi wybór w ciemno


Opublikowany: 2023-03-17T20:14:37

Zaktualizowano: 2023-03-17T20:14:46

Wśród mnóstwa nowych funkcji i aktualizacji właśnie potwierdzonych przez twórców LoL znajduje się zupełnie nowy tryb Quick Play.

Nowa aktualizacja deweloperska League of Legends dostarczyła interesujących wiadomości dotyczących nadchodzącego VGU Skarnera oraz kilku mniej dramatycznych zmian w zestawach bohaterów, takich jak Rell, Ivern i Neeko.

Oprócz tych nowych aktualizacji bohaterów, twórcy omówili także nowe inicjatywy dotyczące skórek (w tym przeniesienie skórek Wild Rift do LoL) oraz aktualizację Emporium Niebieskiej Esencji.

Ale jeden z deweloperów, Pu Liu, omówił także nową inicjatywę, która powinna spodobać się graczom na każdym poziomie umiejętności – nawet tym, którzy nie chcą zagłębiać się w tryby rywalizacji.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

LoL ogłasza nowy tryb Quick Play

w aktualizacjaLiu wspomina, że ​​tryb wyboru w ciemno stał się najrzadziej granym trybem gry w League of Legends, więc zespół programistów zaczął eksperymentować ze sposobami poprawy wrażeń dla graczy, którzy chcą mieć możliwość wskoczenia do gry LoL bez przechodzi przez fazę draftu.

W tym celu Riot zapowiedział nowy tryb gry o nazwie Quick Play, który pozwoli graczom wybrać rolę i bohatera, w których chcieliby zagrać.

Liu porównał nowy tryb Szybkiej gry do trybu Teambuilder, który był aktywny od sezonu 4 do sezonu 6.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

W Teambuilder gracze mieli możliwość zadeklarowania roli i bohatera, którym będą grać w nadchodzącej grze. Jeden gracz został wyznaczony na lidera lobby i miałby możliwość zaakceptowania lub odrzucenia gracza.

Nie jest jasne, czy podobna forma kontroli byłaby dostępna w nowym trybie szybkiej gry, gracze są już podekscytowani perspektywą szybszego wejścia do gry.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6416349019dc4069843d5dfb420f8cbd&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fleague-of-legends%2Flol-devs-announce-new-quick-play-mode-to-replace-blind-pick-2089667%2F&c=6582663419408632198&mkt=fr-fr