Twórcy League of Legends opłakują utratę niestandardowych skórek w wyniku zmian Vanguard

Twórcy zawartości League of Legends opłakują swoje dzieła, obawiając się, że wdrożenie Vanguard w League uniemożliwi niestandardowe skórki i narzędzia.

System Vanguard pojawi się w League of Legends

System Vanguard został pierwotnie zaprojektowany dla Valorant w ramach zobowiązania Riot do „wypowiedzenia wojny” oszustom, gdy gra została pierwotnie ogłoszona. Wraz ze zbliżaniem się sezonu 2024 Riot ogłosił, że wprowadzi Vanguard również do League w ramach szerszego rozprawienia się ze skryptami, botami i innymi programami stron trzecich.

Jednak kierowanie na strony trzecie oznacza, że ​​programy używane przez niektórych twórców do tworzenia niestandardowych skórek dla ulubionych bohaterów mogą zostać wyłączone. Nowy moduł anty-cheat może również powodować trudności w narzędziach używanych przez twórców takich jak SkinSpotlights i innych.

Obawy wyrażane przez twórców

Krótko po ogłoszeniu, które miało miejsce w trakcie wdrażania przez Riot nowych funkcji na sezon 2024, kilku twórców wyraziło swoje obawy w mediach społecznościowych. Jeden z graczy obawiał się, że „ogłoszenie Riot, że Vanguard będzie teraz obowiązkowy dla wszystkich graczy w League, ale potwierdza, że ​​niestandardowe skórki będą teraz praktycznie bezużyteczne”. »

Główny twórca treści League, SkinSpotlights, powiedział, że wdrożenie Vanguard znacząco wpłynie na program innej firmy, którego używa do nagrywania filmów, ponieważ zmieni to „szybkie nagrywanie filmów, stałe pozycjonowanie kamery, znak S, interakcje i chromy. » Twórca treści Bomba Guy, znany z tworzenia niestandardowych skórek dla League, zażartował, zamieszczając formularz zgłoszeniowy w odpowiedzi na ogłoszenie.

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji na temat nowych zmian nadchodzących w sezonie 2024, zapoznaj się z naszym pełnym podsumowaniem wszystkich zmian nadchodzących na nowej mapie.

Źródło: www.bing.com