Twórca League of Legends przyznaje się do błędu po potężnej poprawce dla Aureliona Sola

Skórka Burzowego Smoka Aureliona Sola otrzymuje nowe poprawki

Zostanie wprowadzona nowa aktualizacja skórki Burzowego Smoka Aureliona Sola.

Znany deweloper League of Legends twierdzi, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Riot zawsze miał trudności ze zrównoważeniem Aurelion Sol. Przed remontem miał jeden z najniższych wskaźników gry w grze ze względu na niepraktyczny zestaw i niespójną fantazję o mocy.

Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowa mobilność i skalowanie znacznie utrudniły jego zrównoważenie.

Nie pomaga też fakt, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w historii gry.Jeśli nie jest na dobrym poziomie, co to mówi o Runeterze jako całości?

Jednak ostatnia runda zmian, w wyniku której Aurelion Sol otrzymał ogromną premię do ładunków uzyskanych dzięki Q, wypchnęła go tak wysoko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić.

Riot przyznaje się do błędu po serii wzmocnień i osłabień Aureliona Sola

Riot przyznaje się do błędu po serii zmian w League Na Twitterze główny projektant gry Riot, Phroxzon, powiedział: „Asol – nasz błąd w tej kwestii. Jasne jest, że przesadziliśmy z balansem i jesteśmy tego świadomi (nie doceniliśmy specyficznego wpływu wzmocnienia W). Uważamy jednak, że po osłabieniu Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem. »

Impulsem do wprowadzenia zmian było zaspokojenie pragnienia graczy Asol, aby być nagradzani za proaktywność na linii, ale po wprowadzeniu zmian zdaliśmy sobie sprawę, że nagradzanie tego siłą odłamków W (a nie ładunkami), które pasują do jego fantazji w skali) było zbyt niestabilne i skutkowało złą rozgrywką.

Powiedział również, że twórcy przyglądali się Maokaiowi na dole alei, który wiele zyskał na niektórych nowych przedmiotach wsparcia, a także Illaoi i Wukongu na górze linii.

Źródło: www.bing.com