TSM wypuszcza Jungler Spica z League of Legends, Roster


Jednak zespół, który rozpoczął swoją misję z TAX, identyfikuje dżunglera Mingyi Spica Lu jako nieograniczonego agenta niezapinanego, zauważając, że uruchamia Spica z listy startowej League of Legends. To ogłoszenie jest następstwem dwóch ostatnich wydarzeń związanych z porażką TSM z rąk Evil Geniuses (EG) w mistrzostwach League of Legends 2022. Pracownicy zmierzają teraz do niskiego sezonu, a ponieważ nie będą w stanie osiągnąć Mistrzostw 2022, grupa wydaje się analizować różne wybory wcześniej niż na początku następnego sezonu w 2023 roku.

TSM napisał na Twitterze, że Spica jest wszelkiego rodzaju agentem non-profit. Zamierzamy porozmawiać ze Spicą. Wtedy nie powinien rozmawiać z różnymi grupami. Spica z biegiem czasu wniósł ogromny wkład w siłę roboczą i był wdzięczny za to, że miał go pod szyldem TSM.

Spica dziękujemy miłośnikom za wsparcie.

Po ogłoszeniu z TSM Spica opublikował swoją wdzięczność w mediach społecznościowych. Napisał, że tSM rozwiązał mój kontrakt, więc obecnie jestem mniej bystrym agentem. Jestem podekscytowany tym, co dzieje się później ze względu na wszystkich kochanków przez 4 lata tej wojny.

Zgodnie z tweetem wiceprezesa TSM, Esports Dominica Kallasa, werdykt zezwalający na ruch Spica został wydany po tym, jak dwa wydarzenia mogą już nie mieć wpływu na zwroty pieniężne. Napisał: Nie przyzwyczajajmy się już do zwrotów pieniężnych. Kiedyś praca ze Spicą w tym roku była absolutną przyjemnością i chcieć, żeby był jak najlepiej. Proszę, nie mów tego.

Spica pomagał zespołowi Legion of Legends w ciągu ostatnich kilku lat ze względu na swoją wszechstronność w składzie. Na dobrze poinformowanej scenie League of Legends jest od 2018 roku. Zaczynał w LCS w postaci grup takich jak Fox i TSM Academy. Dołączył do akademii przy UTSM w 2019 roku i przez 4 miesiące występował w ramach listy zasad jako dżungler pośredni.

W sierpniu 2018 r. Spica była kiedyś określana jako główny skład, w oparciu o niepokój dwóch dżunglerów Jonathana Griga Armao i Matthew Higginbothama. Spica występowała dla TSM przez cały tydzień sezonu letniego LCS 2019. Zostałem ze starterem aż do play-offów i finałów regionalnych, jako miejsce, w którym TSM nie zakwalifikował się na Mistrzostwa 2019.

Spica został kiedyś wybrany na dżunglera do początkowego składu w przerwie lata sezonu 2020. To było kiedyś miejsce, w którym kiedyś zauważył sam siebie i pochwalił się po play-offach, i pomógł TSM wybrać pierwsze pocięcie LCS po 2017 roku.

Po przejściu na emeryturę Superstars Sren Bjergsen Bjerg i Yiliang Doublelift Peng, TSM zmienił prawie cały swój skład, ale pozostał najlepszy w Spica, dlatego dżungla zaczęła rozwijać swoją siłę roboczą. Co ważne, TSM dodatkowo wprowadził na emeryturę swojego byłego topowego gracza Heo Huni Seung-hoon, po prostu ostateczny miesiąc.

ŹródłoŹródło : https://game-news24.com/2022/09/11/tsm-releases-the-jungler-spica-from-its-league-of-legends-roster/