Tryb League of Legends Arena powraca

Wszystko, co powinniście wiedzieć o powrocie trybu Arena do League of Legends

Tryb League of Legends Arena powraca w grudniu. Bardzo lubiany tryb 2v2v2v2 odniósł ogromny sukces, gdy Riot uruchomił go w wersji beta na początku tego roku. Od tego czasu gracze nigdy nie przestali pragnąć możliwości osiągnięcia nowych zwycięstw. Wiadomość ogłoszono wczoraj wieczorem w poście na blogu Riot Games na oficjalnej stronie League of Legends, w którym ogłoszono powrót Areny. W tym artykule Riot Games omówiło także przyszłość tego trybu i to, kiedy gracze będą mogli ponownie uzyskać dostęp do Areny. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o powrocie League of Legends Arena.

Kiedy powróci League of Legends Arena?

Jak wynika z artykułu Riot Games, tryb League of Legends Arena oficjalnie powróci na początku grudnia. Gracze będą mieli jednak okazję zagrać nieco wcześniej. Jeśli posiadasz konto PBE, będziesz mógł uzyskać dostęp do Areny po wdrożeniu aktualizacji 13.23. Tryb zostanie najpierw udostępniony na platformie PBE (publiczne środowisko beta), a następnie zostanie wprowadzony na serwery na początku grudnia, co będzie pierwszym prezentem świątecznym dla świętujących. Na nieszczęście dla graczy, Arena nie pozostanie na stałe, ponieważ Riot stara się stopniowo naprawiać błędy trybu, przywracając go wielokrotnie, zamiast zostawiać go na półce przez lata. Riot wierzy, że gra na Arenie już sprawia mnóstwo frajdy i że gracze powinni nadal mieć możliwość zagrania w tę grę, mimo że jest ona wciąż w fazie rozwoju.

Riot odpowiada na opinie graczy dotyczące Areny

Ponieważ Arena jest wciąż w fazie rozwoju, daje to Riotowi możliwość wysłuchania opinii graczy. Dokładnie to zrobili, spodziewając się wielu zmian jakościowych wraz z powrotem Areny pod koniec tego miesiąca. Oto niektóre zmiany, jakie Riot wprowadza na Arenie:

Możesz teraz ustawić się w kolejce z większą liczbą znajomych na Arenie

Sprawiedliwość dla trzecich kółek, ponieważ możesz teraz ustawiać się w kolejce z wieloma znajomymi na arenie. Do tej samej gry będą teraz mogły ustawiać się w kolejce grupy składające się z 2, 3 i 4 osób. Jest to prosty, ale doskonały dodatek do trybu, który powinien ostatecznie przyciągnąć więcej graczy, których zniechęcała możliwość gry tylko z jednym znajomym. Stawanie w kolejce z wieloma graczami nie spowoduje umieszczenia Cię w osobnej kolejce, jednak Riot to potwierdził, wskazując z doświadczenia, że ​​wielokrotne kolejki wyrządzają społeczności więcej szkody niż pożytku.

Próba Riot zajęcia się różnorodnością bohaterów

Riot omówił, w jaki sposób planują podejść do różnorodności bohaterów na Arenie. Twórcy uważają, że obecnie nie gra się wystarczającą liczbą bohaterów i oto, jak próbują to naprawić. Po pierwsze, Ulepszenia zostaną znacznie ulepszone, ponieważ gracze narzekają, że podczas każdej rozgrywki doświadczają tych samych ścieżek budowania. ESTNN omówi te zmiany w nadchodzącym artykule. Druga zmiana dotyczy sposobu działania systemu wybierania i banowania bohaterów. Po pierwsze, gracze będą banować bohaterów na początku jak zwykle, ale wybór bohaterów będzie teraz podzielony na dwa etapy. Pierwszym krokiem dla każdej drużyny jest ślepy wybór mistrza. Ci mistrzowie zostaną ujawnieni. Następnie drugi gracz wybierze mistrza na ślepo, z ograniczeniem polegającym na tym, że nie będzie mógł wybrać bohatera wybranego w pierwszej rundzie.

Bądź na bieżąco z ESTNN, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o League of Legends, w tym nasze relacje z Mistrzostw Świata 2023.

Źródło: www.bing.com