Top 7 najlepszych zabójców w League of Legends (sezon 11)


League of Legends oferuje różne klasy czempionów do wyboru. Oto twój Bruiser, Marksman itp. Ale jedna z najpopularniejszych klas (jeśli nie) ten popularne) są zabójcami.

Ale czym właściwie są asasyni?

Zabójcy to klasa czempionów, która specjalizuje się w szybkich i łatwych zabójstwach. Są niezbędne do eliminowania ważnych celów wroga, czyli ADC. Zabójcy mają wysoki obrażenia od eksplozji, a jeśli zastanawiasz się, którzy czempioni są najlepsi w serii – sprawdź nasz 7 najlepszych mistrzów serii w League of Legends artykuł właśnie za to.

Mogą zabijać wrogów, którzy mają nawet większe pule zdrowia. Dobrym przykładem jest Zed, którego Ultimate – Znak śmierci – zadaje tym większe obrażenia, im częściej atakujesz oznaczonego czempiona. To pozwala mu zadawać ogromne ilości AD nawet najbardziej wytrzymałym celom.

Na tej liście skompilowałem 7 najlepszych zabójców w grze. Ta klasa tylko wydaje się rozwijać zarówno pod względem liczby czempionów, jak i siły. Nowy system przedmiotów w League znacznie wzmocnił tę klasę. Z całą prawdomównością poważnie ich obezwładnił. Większość z tej listy zasługuje na osłabienie, ponieważ są one niezrównoważone na więcej niż jeden sposób.

Ale bez dalszej zwłoki zacznijmy.

7. Evelynn

Evelynn jest Mistrzynią, na której wiele polega grasuje Mapa. Jej umiejętność bierna pozwala jej stać się całkowicie niewidzialną po osiągnięciu poziomu 6. Będzie czaić się wokół linii i rzeki, szukając łatwego celu. Następnie może użyć swojego W, aby skumulować łatwe do aktywowania czar i kontynuuj walkę, aby zadać mnóstwo obrażeń.

Jest ogólnie jednym z najszybciej zabijających bohaterów, a jej R jest jednym z lepszych ataków w całej grze. Zadaje dodatkowe obrażenia przeciwnikom o niskim poziomie zdrowia i tworzy lukę między tobą a twoim celem, pozwalając na bardzo proste tajniki.

Obecnie nie ma możliwości przeciwdziałania niewidzialności w League (poza totemami kontroli, które można łatwo zniszczyć). Jest blisko siebie, co oznacza, że ​​pojawi się, jeśli podejdzie zbyt blisko. Ale wtedy często jest już za późno.

Przeczytaj także: Najlepsze skórki Janny

6. Fizz

Ten rybi maniak jest odrażający. Mówię to, ponieważ po prostu nienawidzę walczyć z nim w alei.

Wiem, że większość z was zrozumie, co mówię. Gdy tylko osiągnie poziom 6, zaatakuje cię kombinacją RE-WQ, która zrani cię zarówno w grze, jak i emocjonalnie w prawdziwym życiu.

To, co dodaje lukru do ciasta, to fakt, że staje się niemożliwy do obrania za cel, gdy znajduje się pod jego E. Jedyne, co może go uszkodzić w tym stanie, to Zapalać i inne źródła uszkodzeń w nadgodzinach.

Jego mobilność jest zepsuta, ponieważ może szybko atakować i równie szybko się wydostać. W późnej fazie gry, kiedy zgromadzi dużo mocy umiejętności i przyśpieszenia, będzie torturował twoich delikatniejszych kolegów z drużyny. Jest jednym z najsilniejszych bohaterów AP w ogóle i jeśli nie zajmiemy się nim we wczesnej fazie gry, na pewno wróci, by cię prześladować później.

5. Katarina

Katarina ma reputację w League of Legends. I nie do końca świetny.

Jest znana ze swoich ciągłych resetów i nieistniejących czasów odnowienia. Połącz to z oszałamiającymi liczbami obrażeń, a otrzymasz Katarinę. Jest zabójczą, szybką i mocno uderzającą zabójczynią AP. Chociaż nie jest to trudne do pokonania w alei, Katarina może grać bezpiecznie, dopóki nie kupi kilku przedmiotów. W tym momencie będzie trudno sobie z nią poradzić.

Jej zwykły styl gry kręci się wokół wędrującego Bota, aby zbierać łatwe zabójstwa, aby przyspieszyć i tak już szybką śnieżkę. Uważaj na nią na poziomach 6 i 7, co jest zwykłym momentem, w którym zaczyna wędrować. Odmawianie jej farmy i PD to dobra taktyka we wczesnej fazie gry, aby utrzymać ją na dystans.

Zwerbuj swojego dżunglera do obozu Mid na kilka minut. Graj bezpiecznie i zwabiaj ją. Zabicie jej kilka razy na początku może naprawdę zmienić stan rzeczy. Najprawdopodobniej będziesz zmuszać jej do roamingu, aby wrócić do gry. Pamiętaj, aby śledzić i utrzymywać jej niekorzystną pozycję.

4. Pyke

Pierwotnie wyobrażany przez Riot jako wsparcie asasynów AD, ten bohater prawie natychmiast oderwał się od formy, w którą go umieścili. Riot desperacko starał się utrzymać go na dolnym pasie. Jednak okazało się to daremne, a Pyke Mid może być dominującym i przerażającym Championem.

Pyke najlepiej radzi sobie podczas gankowania, wychodzenia z ciemności i zadawania ciężkich i szybkich obrażeń od ataku. Jeśli zostanie zraniony podczas walki, może wycofać się w ciemność, aby uleczyć się dzięki swojej umiejętności biernej.

Pyke może stać się niewidzialny, używając swojego W, choć nie tak dobrze, jak niektórzy inni bohaterowie. Wokół bohaterów pojawią się wskaźniki, które mogą sprawić, że będą ostrożniej podchodzić do twojej obecności. Jeśli Pyke pozostanie niezauważony, może zaangażować się z niesamowitą szybkością. Potrafi ogłuszyć swoim E, a następnie wykorzystać swój krótki czas odnowienia Q, aby zadać dobre obrażenia.

Oprócz Q i E, Pyke nie ma źródeł obrażeń, które nie są atakami podstawowymi, przez co przedmioty przy trafieniu, takie jak Mroczne Ostrze Drakkthar niezbędny.

Jego R to prawdziwa okazja. Natychmiast zabija wrogów znajdujących się poniżej progu i daje jemu (i jego asystującym sojusznikom) dodatkowe złoto za każde zabójstwo.

Może się łatwo nakarmić za pomocą kilku szybkich zabójstw swoją superumiejętnością, dzięki czemu stanie się bestią, która rządzi we wczesnej i środkowej fazie gry.

Przeczytaj także: Najlepsze przedmioty trafienia w League of Legends

3. Kassadin

Kassadin jest potajemnie jedną z najbardziej zepsutych Ligi Mistrzów, jakie kiedykolwiek miała. A co Riot z tym robi? Zgadłeś – Nic.

Przy odpowiedniej konfiguracji może przebić się przez obronę Tanka z taką łatwością, że można by się zastanawiać, czy był jakiś powód, aby wybrać Tanka w pierwszej kolejności. Jego W przecina HP, a jego Q i E to tylko cukier.

Niesława Kassadina pochodzi z jego superumiejętności:Spacer przez szczelinę. To zaklęcie jest gloryfikowanym błyskiem (o czasie odnowienia <2s), który zadaje szalone obrażenia. Pomimo wysokiego kosztu many (640 przy maksymalnych kumulacjach), twój build najprawdopodobniej sprawi, że będziesz używać zaklęcia prawie w nieskończoność. Tylko on może zastrzelić wrogów o niskim HP i rzadko kto może przeżyć całą twoją kombinację RWE.

ten Obecność umysłu Runa jest tą, którą najbardziej polecam na tym Bohaterze — nadchodzące Pentakille.

2. Kha’Zix

Kha’Zix to jeden z najniebezpieczniejszych asasynów dżunglerów w League of Legends. Potrafi wyskoczyć, zamknąć luki i zniszczyć cię kombinacją Q-Basic.

Jego R zapewnia mu niewidzialność (co wydaje się powracać na tej liście). Jego umiejętność bierna daje mu dodatkowe obrażenia przy następnym ataku, jeśli stanie się niewidzialny. Możesz zobaczyć połączenie.

Z jego R może po prostu wskoczyć na twoją linię bez zaproszenia, Izolować ty, a następnie użyj jego Q i podstawowego ataku, aby cię wykończyć.

Niewiele więcej można powiedzieć o tym Mistrzu. Jest mobilny, niebezpieczny i przerażający, gdy widzi w drużynie wroga. Jego wczesne, środkowe i późne mecze są wspaniałe, a utrzymanie prowadzącego przy życiu wystarczająco długo będzie wymagało dużego wysiłku psychicznego.

Klasyczny mistrz do wyboru, Kha’Zix to naprawdę lepsza opcja obecnie z niego i Rengara.

1. Zed

Niektórzy z was prawdopodobnie podejrzewali wyższość Zeda na tej liście po tym, jak wspomniałem o nim powyżej.

Ten Czempion może być w niekorzystnej sytuacji, na niższym poziomie, z połową przedmiotu i nadal zdołasz wypatrzeć swoje HP. Zed jest więcej niż rażąco obezwładniony. Jego zestaw daje mu pasywne obrażenia, cień, do którego można mrugnąć; jego notoryczny Znak śmierci jest tu; ma to wszystko.

Nigdy nie uciekniesz od Zeda, a w każdej grze z Zedem zobaczysz, jak tworzy się cała drużyna wroga Zhonyi oraz Anioł Stróż. Te dwa przedmioty są najprawdopodobniej jedyną naturalną obroną przed Zedem. Staje się mniej niebezpieczny, gdy jego superumiejętność nie działa. Uważaj, ponieważ jego czas odnowienia w późnej fazie gry wynosi prawdopodobnie około 10-20 sekund. Szalony, wiem.

Jak powiedziałem wcześniej, jego Znak Śmierci pozwoli mu kumulować obrażenia nawet najbardziej wytrzymałym wrogom. Może dosłownie zadać tysiące obrażeń Bohaterom, jeśli mają wystarczająco dużą pulę zdrowia, aby wytrzymać jego początkowe ataki.

Zed był kiedyś mistrzem we wczesnej fazie gry, który rozwijał się z zabijania łatwych celów i odpadał w późnej fazie gry, gdy ludzie budowali więcej obrony. Nigdy więcej. Nowe systemy przedmiotów i zmiany w metach sprawiły, że Zed stał się szczytowym drapieżnikiem.

Jest Asasynem, który pozostaje na szczycie swojej gry od początku do końca.

Przeczytaj także: Najlepsi mistrzowie trafienia w League of Legends

Wniosek

Zarówno mistrzowie AP, jak i AD są doskonałymi zabójcami, jak wymieniono powyżej. To wcale nie są jedyne w grze, tylko te, które według nas w obecnej meta są najlepsze.

Najprawdopodobniej twojego ulubionego Assassina nie ma na tej liście. Daj nam znać, który z nich jest Twoim ulubionym i dlaczego umieściłeś go tutaj nad tymi, które już zostały wymienione. Przepraszam również fanów Rengara za wybranie Kha’Zixa. Świat Asasynów jest dziki i niestabilny. Nie przegap informacji, regularnie sprawdzając naszą stronę, aby znaleźć więcej list, artykułów i przewodników League of Legends.

Daj nam znać wszystko, co myślisz. Zawsze lubimy słyszeć od Ciebie.Source : https://leaguefeed.net/best-assassins-in-league-of-legends/