Top 7 najlepszych mistrzów DPS w League of Legends


Każdy bohater w League of Legends ma obrażenia i jest to podstawowa część systemu rozgrywki w znanej na całym świecie MOBA Riot. W tej grze są różne rodzaje obrażeń: AP, AD, Burst itp. W tym artykule omówimy bohaterów, którzy zadają obrażenia w szczególny sposób – na sekundę. Termin ten jest używany do opisania szkód wyrządzonych w dłuższym okresie.

Bardziej szczegółowo o DPS mówiłem w naszym Czym jest DPS w League of Legends artykuł, więc sprawdź go, aby lepiej zrozumieć tę listę.

Ta lista jest kompilacją Bohaterów, które, jak sądzę, mają obecnie najwyższy DPS w grze. Jak w przypadku każdej innej listy, pamiętaj, że nie jest ona ostateczna i jest wielu bohaterów do wyboru, aby zaspokoić twoje potrzeby DPS/

Bez zbędnych ceregieli zacznijmy od naszej listy.

7. Kog’Maw

Kog’Maw to niesławny przykład szybkiego zadawania obrażeń. Jako hybrydowy strzelec wyborowy/ADC może zadawać toksyczne obrażenia na sekundę z dużej odległości. Jego prędkość ataku, zwłaszcza jeśli przyjmuje Zabójcze Tempo, osiąga około 5,0, czyli dwa razy szybciej niż zwykły limit ligowy.

Kog’Maw dzieli podobieństwa z Kai’Sa pod względem skuteczności ich automatycznych ataków. Ze względu na jego prostszą naturę umieściłem go na niższej części listy, pomimo jego zdolności do osiągania więcej niż dobrych wyników w tej kategorii.

Jak powiedziano powyżej, Zabójcze Tempo to najlepsza runa, jaką możesz zmierzyć się z tym Mistrzem. Kiedy połączysz go ze swoim W, osiągniesz mnóstwo prędkości ataku z szalonych odległości.

6. Draven

Innym (i na pewno nie ostatnim) prowadzącym na tej liście jest noxiański kat. Ten kręcący się toporami, krwiożerczy maniak jest jednym z najmocniej uderzających mistrzów AD w całym składzie League. W przeciwieństwie do niektórych współczesnych ADC, Draven wyróżnia się skupianiem się na pojedynczych celach i zabijaniem ich w kilka sekund.

Nakarmiony Draven może w późnej fazie gry wykonać tylko 2-3 podstawowe ataki z wirowania, aby zniszczyć większość wrogów. Czołgi mogą wytrzymać nieco więcej, ale rozumiesz to. Może pracować z wieloma różnymi kompilacjami, chociaż sugeruję skupienie się na AD i Critical. Jego faza walki w alei jest niesamowita ze względu na jego potężną umiejętność bierną, która kumuluje się, gdy zabijasz stwory i łapiesz swoje topory Q. Ta umiejętność pasywna zapewnia dodatkowe złoto za każde zabójstwo, które zdobędziesz, w zależności od liczby posiadanych ładunków.

Oznacza to, że Draven może dostać karmiony, i może to zrobić szybko. Jeśli uzbierasz dużo Adoration (nazwa pasywnej) i zdobędziesz zabójstwo, możesz mieć 1 lub nawet 2 całe przedmioty nad wrogim ADC, co natychmiast wygrywa grę.

Przeczytaj także: Jak przeciwdziałać Vexowi?

5. Twitch

Ten strzelec-dungler to szczur i nigdy w życiu nie widziałem tak pasującego wyglądu dla czempiona. Gra jak szczur, czuje się jak szczur i faktycznie nim jest. Jakie szokujące. Twitch to prowadząca Evelynn. Chociaż jego obrażenia eksplozywne nie istnieją, szybkość i siła jego podstawowych ataków są nie do pominięcia.

Twitch ma solidną wczesną fazę gry, ale zaczyna rosnąć jak śnieg po poziomie 6. Wynika to z tego, że jego superumiejętność – Spryskaj i módl się – jest podstawą jego siły. Daje mu dodatkowe obrażenia od ataku i zasięg, a dzięki solidnej szybkości ataku może patroszyć wrogów. Zaklęcie wzmacnia również jego efekty przy trafieniu i może trafić krytycznie, oraz przebija również wrogów.

To sprawia, że ​​Twitch jest dobrze znanym Pentakillerem, którego nie znosimy widzieć we wrogiej drużynie. Jego niewidzialność, mobilność i moc są niesamowite i zapewniają mu nieco wyższe miejsce na tej liście.

4. Jinx

Jinx jest jednym z najzabawniejszych czempionów strzelców do grania. Sam jej Q zapewnia wystarczającą wszechstronność, dając ci możliwość zmierzenia się z karabinem maszynowym lub utrzymania dystansu za pomocą rakiet. Jeśli zostanie odpowiednio wykorzystany, może to spowodować ból głowy na dolnej linii wroga.

Uderza szybko, zwłaszcza gdy bierze Zabójcze Tempo. Wszystko w Jinx to szybkość i obrażenia. Po zabiciu otrzymuje premię do szybkości ataku i ruchu, co powoduje, że szybko strzela do każdego, kto pojawi się w jej pobliżu.

Polecam zagrać tego mistrza, jeśli nie pasujesz do roli prowadzącego. Jest świetnym wprowadzeniem i wprowadzeniem do różnych mechanik, które się z nią wiążą, a będziesz niszczyć paski zdrowia szybciej, niż się spodziewałeś.

Przeczytaj także: Najbezpieczniejsze wybory z górnej linii

3. Vayne

Ulubiona przez wszystkich łowczyni wampirów jest prawdopodobnie zmorą egzystencji wszystkich. Nienawidzę widzieć Vayne w drużynie wroga. Naprawdę. Ma to głównie związek z jej zdolnością do rzucania śniegiem, mimo że była przytłoczona we wczesnej, a nawet środkowej fazie gry. Nie trzeba wiele, by stać się silną, i byłoby niedopowiedzeniem, gdybym powiedziała, że ​​ma potencjał do powrotu.

Na swoim E ma True Damage, które zadaje tym większe obrażenia, im więcej HP ma jej cel. To czyni z niej chodzący karabin przeciwpancerny. Jej zestaw jest świetny i oferuje mnóstwo stałych premii do obrażeń, które mogą poważnie zranić, jeśli wystrzeli 3 strzały, których potrzebuje do wywołania E.

Ogólnie rzecz biorąc, Vayne jest bardzo trudne do opanowania. Będziesz musiał poświęcić większość swojego czasu w grze na jej skupienie i uniemożliwienie jej powrotu. Nie będzie to jednak łatwe, zwłaszcza jeśli ma solidnego kontrjunglera.

2. Kai’Sa

Kai’Sa jest ostatnim strzelcem na tej liście i jednocześnie najpotężniejszym. Uwolnienie Kai’sy było pełne kontrowersji za kontrowersją. Zadawane przez nią obrażenia i szybkość, z jaką ją zadała, wywołały spore zamieszanie w społeczności League. Z biegiem czasu ludzie ją polubili, łącznie ze mną.

Uwielbiam tę Mistrzynię ze względu na jej dużą wszechstronność i mobilność. To, w połączeniu z szalonymi obrażeniami hybrydowymi, sprawia, że ​​ten Bohater jest prawie najlepszym wyborem na Rift. Jest zdecydowanie jednym z najlepszych strzelców wyborowych w grze, jedynymi pretendentami są ci wspomniani powyżej, czyli Aphelios.

Grad Ostrzy lub Fleet Footwork to runy, które wybieram dla tego bohatera i oba działają bardzo dobrze. Nawałnica Ostrzy wydaje się być nieco lepsza ze względu na dodatkową prędkość ataku, która pozwala ci znacznie szybciej kumulować swoją umiejętność bierną.

Przeczytaj także: 5 najlepszych mistrzów, którzy mogą solo Baron

1. Jax

Prawdopodobnie nie przewidziałeś, że to nadchodzi, i nie mogę powiedzieć, że myślałem, że też go uwzględnię. Szukając tego artykułu i łącząc to z moim własnym doświadczeniem w grze, po prostu nie mogłem powstrzymać się od uczynienia go najlepszym pretendentem. Czemu? Cóż, Jax uderza mocno, uderza szybko i może trzymać się ciebie, gdy to robi.

Jax jest zbudowany wokół walki, a jego zestaw tylko wzmacnia jego ataki. Jego W jest wzmocnieniem podobnym do czarodziejskiego ostrza, a superumiejętność daje mu dodatkowe obrażenia przy każdym trzecim ataku. Jeśli połączysz ten zestaw z innymi celnymi elementami (a jest z czego wybierać), czeka Cię przejażdżka.

Szczerze mówiąc, Jax jest najprawdopodobniej najpotężniejszym czempionem w całej grze. To przychodzi jako niespodzianka ze względu na wiek i prosty, nieintuicyjny zestaw. Choć może brakować mu głębi, nie brakuje mu siły. To czyni go moim numerem 1 pod względem DPS i jednym z najczęściej wybieranych Mistrzów w profesjonalnych meczach League of Legends. Zdobywca jest dla niego najważniejszą runą, ale konfiguracja zależy wyłącznie od ciebie.

Wniosek

DPS Champions jest mnóstwo, a większość wpada w rolę ADC. Jest to prawdopodobnie spowodowane ich jedyną misją w grze, aby zadawać obrażenia i robić to szybko. Jednak w przypadku najlepszego wyboru widzimy, że nie zawsze tak jest, a wielu różnych Bohaterów może zadawać stałe i szybkie obrażenia.

Zawsze lubimy słuchać od Ciebie, więc nie przegap, aby dać nam znać, co myślisz o tej liście.Source : https://leaguefeed.net/best-dps-champions/