Top 7 najgorętszych męskich mistrzów League of Legends


Jakiś czas temu stworzyliśmy listę Najgorętsze mistrzynie w League of Legends. To naturalne, że robimy listę najgorętszych facetów w dzisiejszym egalitarnym świecie. Musimy tylko dać coś paniom.

League of Legends jest pełne przystojnych bohaterów obu płci. Projekty sylwetek Mistrzów są przedmiotem podziwu i pogardy, w zależności od tego, kogo zapytasz. Ale tutaj, w LeagueFeed, tak naprawdę nas to nie obchodzi. Chcemy po prostu zobaczyć Mistrza, który sprawi, że zaczniemy kwestionować różne rzeczy.

Ale żeby nie przeciągać się zbyt długo o niezwiązanych ze sobą rzeczach – zacznijmy od naszego gorący lista.

Uwaga: nie odpowiadamy za napięcia seksualne, których możesz doświadczyć czytając tę ​​listę.

7. Panteon

Mimo że nie możemy zobaczyć jego twarzy, to ciało jest tym, jak wygląda szczytowa męskość. Panteon to nasz ulubiony Spartanin i uwielbiamy podziwiać jego wygląd i atmosferę za każdym razem, gdy spotykamy go na Rift.

Spartanie byli znani z tego, że byli zaciekłymi i silnymi wojownikami, a Panteon nie jest wyjątkiem. Tak, wiem, że nie faktycznie Spartan, ale inspiracja jest tak rażąca, że ​​nigdy nie rozróżniam między nimi.

Niektóre z jego skórek, tj. Perseusz oraz Wojownik Glaive, spójrz na jego twarz, pokazując nam, jak dobrze wygląda pod tym hełmem. Panie strzeżcie się, ten płonący dzierżący włócznię może być zbyt gorący, by go dotknąć.

6. Braum

Czy powiedziałem, że Panteon był szczytową męską wydajnością? Nie, myślałem o Braumie. Ale już, ten jest tym, co uważam za idealną sylwetkę. W przeciwieństwie do ognistego wojownika, ten lodowaty kawałek mięsa z Freljordu to prawdziwa uczta dla pań. A dla każdego jest pod dostatkiem.

Te wąsy też wzbudzają we mnie zazdrość, poza innymi rzeczami. Czasami płaczę do snu, pragnąc takiego zarostu, ale niestety.

Jego skóra Święty Braum pokazuje nam ciało, o którym większość z nas może tylko pomarzyć. Myślę, że nadszedł czas, aby iść na siłownię i podnieść. To nasz jedyny sposób bracia.

Przeczytaj także: 7 najlepszych mistrzów 1v1 w League of Legends

5. Tryndamere

Pozostając we Freljordzie, przenosimy się do naszego maniaka wymachującego mieczem, znanego jako Tryndamere. Chociaż może być prawie szalony i nieśmiertelny, zapiera dech w piersiach. Samo patrzenie na niego sprawia, że ​​czujesz rzeczy, których nigdy wcześniej nie czułeś.

Jego prawa ręka jest również silniejsza niż lewa ręka, jeśli wiecie, co mam na myśli, panie.

Wszystkie postacie z Freljordu wydają się mieć niesamowite ciała, co sprawia, że ​​zastanawiam się, co właściwie jest z tym miejscem. Być może to dlatego, że cały teren jest wiecznie pokryty lodem i śniegiem, więc siłownia jest jedynym miejscem, do którego można się udać. Nie mam innego wytłumaczenia.

Pod koniec dnia wszystkie są gorące jak diabli, co prawdopodobnie pomaga im się ogrzać podczas tych burz.

4. Akszan

Jednym z nowszych dodatków do puli bohaterów League of Legends jest to nekromancja. Akshan ma wokół siebie śródziemnomorską atmosferę, a my po prostu wiedzieć jak przystojni są mężczyźni z Med.

Pomimo tego, jak bardzo jest seksowny, nienawidzę tego mistrza. Odkąd wróciłem do League po krótkiej przerwie, zbanowałem go na stałe. Nie było ani jednego ekranu wyboru bohatera, w którym nie zbanowałbym Akshana. Nie ma znaczenia, w jakim trybie gram – jeśli jest opcja banowania, zbanuję go.

Przydarzyło mi się to tylko z kilkoma Bohaterami, a mianowicie Akali i kilkoma innymi. Nie lubię jej, ale jest też niesamowitą przyjemnością – czy tylko zakazuję gorący Mistrzowie?

3. Yasuo

Kolejny Champion, którym gardzę, ale ma fantastyczny wygląd. To jest coś, co robi Riot; wydaje się, że trudniej jest znienawidzić niektórych Champów. Ten japoński mistrz wiatru ma idealną budowę, którą każdy chciałby mieć.

Niezbyt wypolerowany, ale też nie słaby. Jeśli ta lista nie sprawia, że ​​chcesz zacząć dźwigać, nie wiem, co będzie. Niezbędne jest prowadzenie zdrowego stylu życia równolegle z graniem w League (lub ogólnie w gry wideo).

Jeśli zrównoważysz to idealnie, będziesz miał zarówno dobrą sylwetkę, jak i wysoką pozycję w rankingach League of Legends. Najlepsze z obu światów.

Przeczytaj także: 10 najlepszych mistrzów Teamfight w League of Legends

2. Gragas

Wszystkie kobiety kochają ciała tatusiów i tak, Gragas ma jednego. Reprezentuje przyszłość, do której wszyscy zmierzamy, jeśli nie zwracamy wystarczającej uwagi na pewne rzeczy. Ale z drugiej strony, czy to? naprawdę tak źle pić wino przez cały dzień i dobrze się bawić?

Prawdopodobnie nie, ale to też jest dalekie od rzeczywistości.

W każdym razie, Gragas daje nam tę mocną atmosferę i myślę, że byłby w stanie unieść cały statek na plecach. Nie kazałbym mu jednak próbować.

1. Viego

Nasz ostry Król Śmierci jest naprawdę mokrym snem każdej dziewczyny. Chudy, złośliwy i zabójcza maszyna, Viego wygląda na swoją rolę dominacji nad wszystkimi, których uważa za podległych sobie.

Nie wiem, jak udaje mu się tak długo utrzymać młodość. Musi dać nam znać, czego używa, aby zatrzymać proces starzenia! Jednak lekarze muszą go nienawidzić.

Viego wzbudza w nas zazdrość o swoją sylwetkę i unicestwia nas w Szczelinie. Po prostu nie wiemy, jak sobie radzić z tym rollercoasterem emocji, kiedy go spotykamy. Viego, proszę, miej nasze dzieci.

Końcowe myśli

Zawsze dobrze się bawię pisząc artykuły, które nie są w poważnym tonie. Nic w tym artykule nie powinno być brane sobie do serca. W końcu to wielki żart. Podziwiamy męskie i kobiece ciała tak samo. Od czasu do czasu musimy się trochę zabawić, zarówno w grze, jak i poza nią, bo bez niej nic nie ma sensu.

Uwielbiamy słuchać twoich przemyśleń i żartów, więc nie przegap okazji, aby je tam wyrzucić.Source : https://leaguefeed.net/hottest-male-champions-in-league-of-legends/