The Magseeker: A League Of Legends Story z kwietniową datą premiery


Riot Games ogłosiło w zeszłym miesiącu, że w tym roku pojawią się trzy gry League of Legends, w tym historia The Magseeker: A League of Legends. Teraz firma ogłosiła, że ​​The Mageseeker trafi na konsole i PC w przyszłym miesiącu.

Mówiąc dokładniej, The Magseeker trafi na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC 18 kwietnia. W cyfrowych witrynach sklepowych będzie kosztować 29,99 USD, a zamówienia w przedsprzedaży obejmują bonus w grze Lost Silverwing. Możesz także kupić Cyfrową Edycję Deluxe za 39,99 USD, która zawiera dodatkowe elementy cyfrowe, takie jak pakiet Silverwing Supply Station, dekoracje jaskiń Home Sweet Home, ekskluzywne zaklęcia i skórki Unchained.

Sprawdź grę w akcji w nowym zwiastunie poniżej:

„Stworzony przez Digital Sun, twórców Moonlighter, Mageseeker to brutalna dwuwymiarowa, pikselowa gra RPG akcji, której akcja toczy się w Demacii, potężnym królestwie w świecie Runeterry, które stara się ograniczyć to, co uważa za zakazaną magię, jednocześnie dzierżąc magię, by utrzymać porządek” – czytamy w komunikacie prasowym. „Wciel się w Sylasa, zbiegłego maga, który dołącza do bandy rebeliantów w głębokim lesie. Ich rewolucja zniszczy zwodniczy pokój Damcai – pokój zbudowany krwią i potem magów. Poszukiwacz magów zapewnia pełną akcji rozgrywkę fantasy dla tych, chce doświadczyć historii o sile, tożsamości i sprawiedliwości”.

Riot Games ujawniło również dzisiaj, że sprzedaje fizyczną edycję kolekcjonerską gry za 169,99 USD. Zawiera statuetkę Sylasa, artbook, luksusową grafikę, komiks Lux (specjalna edycja w twardej oprawie), emaliowane przypinki Sylas & Lux oraz winylową ścieżkę dźwiękową. Wszystko to mieści się w ekskluzywnym, niestandardowym pudełku.

The Magseeker jest kontynuacją gry fabularnej League of Legends z 2021 roku, Ruined King. Sprawdź nasze przemyślenia na ten temat w Informator gier Recenzja Ruined King: A League of Legends Story. Pozostałe dwie gry, które Riot Games planuje wydać w tym roku, to Song of Nunu i Convergence.


Sprawdzasz The Magseeker w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/03/07/the-mageseeker-a-league-of-legends-story-gets-april-release-date