The Mageseeker: A League of Legends Story zadebiutuje 18 kwietnia na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC


Riot Forge i Cyfrowe Słońce (Księżycowiec) to ogłosili Łowca magów: historia League of Legends zadebiutuje 18 kwietnia na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC (Steam, GOG, Epic).

Reklama. Kontynuuj przewijanie, aby uzyskać więcej

„Pikselowe RPG akcji 2D” zostało pierwotnie i pokrótce ogłoszone w „Zwiastunie nadchodzącego roku” Riot Forge w zeszłym miesiącu.

Cyfrowa Edycja Deluxe będzie dostępna za 39,99 USD, w tym przedmioty w grze i elementy kosmetyczne. Edycja kolekcjonerska będzie również dostępna w cenie 169,99 USD.

Nowy zwiastun rozgrywki, wszystkie szczegóły i zrzuty ekranu można znaleźć poniżej, za pośrednictwem Riot Forge.

Dzisiaj Riot Forge ujawniło datę premiery i otworzyło zamówienia przedpremierowe na The Mageseeker: A League of Legends Story, surową, niezależną, dwuwymiarową, pikselową grę RPG akcji, która pozwala graczom stworzyć armię zbuntowanych magów i poprowadzić rewolucję.

The Mageseeker: A League of Legends Story będzie dostępne od 18 kwietnia 2023 na Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 (PS4) i PlayStation 5 (PS5), a także na PC przez Steam, GOG i sklepie Epic Games. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży we wszystkich odpowiednich sklepach cyfrowych za 29,99 USD, co obejmuje premię za zamówienie w przedsprzedaży Lost Silverwing.

Mageseeker jest również dostępny jako Cyfrowa Edycja Deluxe (39,99 USD), która zawiera elementy cyfrowe, w tym pakiet Silverwing Supply Station, Home Sweet Cave Decorations, ekskluzywne zaklęcia i Unchained Skins.

Dostępna jest również fizyczna edycja kolekcjonerska (169,99 USD), która zawiera statuetkę Sylasa, artbook, Deluxe Art Print, twardą okładkę komiksu Lux Comic Special Edition, emaliowane szpilki Sylas & Lux oraz winylową ścieżkę dźwiękową, a wszystko to w ekskluzywnym, niestandardowym pudełku.

Sprawdź Edycję Kolekcjonerską tutaj.

Stworzony przez Digital Sun, twórców Moonlighter, The Mageseeker to brutalna dwuwymiarowa, pikselowa gra RPG akcji, osadzona w Demacii, potężnym królestwie w świecie Runeterry, które stara się ograniczyć to, co uważa za zakazaną magię, jednocześnie władając magią, aby utrzymać zamówienie. Graj jako Sylas, zbiegły mag, który dołącza do grupy rebeliantów w głębokim lesie. Ich rewolucja zburzy zwodniczy pokój Demacii — pokój zbudowany krwią i potem magów. The Mageseeker zapewnia pełną akcji rozgrywkę fantasy dla tych, którzy chcą poznać historię władzy, tożsamości i sprawiedliwości.

Łowca magów: historia League of Legends

Reklama. Kontynuuj przewijanie, aby uzyskać więcejŹródło : https://www.rpgsite.net/news/13893-the-mageseeker-a-league-of-legends-story-launches-on-april-18-for-playstation-5-playstation-4-xbox-series-xs-xbox-one-and-pc