PhiliFreundlich osiągnął mistrzostwo na poziomie 7 na wszystkich bohaterach w League of Legends

League of Legends istnieje od ponad 13 lat i jedna osoba ostatecznie pokonała całą grę. Jak on ma na imię?

W grze są inne kamienie milowe, ale ten, który gracz League niedawno opublikował na Reddit, stał się wirusowy. Co dokładnie osiągnął ten pojedynczy gracz?

Gracze League of Legends osiągnęli mistrzostwo na poziomie 7 na wszystkich bohaterach

Niedawno w sieci pojawił się wątek na Reddicie, w którym gracz twierdzi, że osiągnął 7. poziom mistrzostwa na każdym bohaterze League of Legends. Uwzględniono również nowych bohaterów, takich jak niedawno wydany Milio i K’Sante.

W League of Legends poziomy mistrzostwa oznaczają umiejętności gracza w posługiwaniu się jednym bohaterem. Gracze mogą podnosić swój poziom mistrzostwa, zbierając punkty mistrzostwa w każdej grze, odblokowując nagrody kosmetyczne i pokazując swoje doświadczenie i lojalność wobec tego mistrza. Wyższe poziomy mistrzostwa pokazują zwiększone kompetencje i zrozumienie mistrza.

PhiliFreundlich, gracz League of Legends, osiągnął najwyższy poziom na każdym bohaterze. W poście na Reddicie ujawnił, że osiągnięcie tego wyczynu zajęło mu około 5 lat.

“Nie lubiłem grać w rankingach, więc chciałem wyznaczyć sobie inny cel. Dlatego osiągnięcie poziomu 7 na wszystkich bohaterach wydawało się zabawne i wtedy się zaczęło. W pewnym momencie stało się to prawdziwą obsesją, więc myślę, że będę kontynuował, gdy tylko Naafiri zostanie wydany”.

Jeśli chcesz poprawić mistrzostwo swojego ulubionego bohatera, PhiliFreundlich powiedział, że najlepiej jest konsekwentnie grać tym samym bohaterem, aby dobrze go zrozumieć i móc grać nim lepiej. Stwierdził również, że gracze powinni skoncentrować się na wyniku pełzania, ponieważ pomogło to również w uzyskaniu większej biegłości. Na koniec stwierdzili, że bohaterami powinniście grać w innej roli, ponieważ otrzymanie S może zależeć od tego, jak radzicie sobie na linii bohatera w porównaniu z innymi graczami.

Czy zatem możemy wreszcie stwierdzić, że ktoś pokonał League of Legends? Być może tak, niemniej jednak, gdy do gry dołącza coraz więcej nowych bohaterów, wygląda na to, że harówka nigdy się nie skończy…

Źródło: https://notagamer.net/league-of-legends-player-100-mastery-completion/